Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az interneten kívül miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten kívül miért nem lehet találkozni incelekkel?

Figyelt kérdés

Mert sem az ismerősi körömben, sem a munkahelyemen, sem az utcán, sehol nem hallottam azt a kifejezést még, hogy incel kivéve itt a gyakorin.

Mikor a környezetemben megkérdeztem, hogy tudja-e valaki hogy mi az az incel szinte senki nem ismerte a fogalmat.


Pedig itt az oldalon nagyon szeretik egy világszintű problémaként azonosítani az incel jelenséget.


Tehát ha az incelek szerint ez egy komoly probléma, akkor miért csak ilyen névtelen fórumokon lehet hallani róluk?



2021. okt. 8. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem mozdulnak ki azért nem tudnak becsajozni
2021. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert otthon verik a brét a mamahotelben és csodálkoznak, hogy egyik insta modell sem töri rájuk az ajtót
2021. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Barnabas333 ***** válasza:
75%
Nekem van 45éves szűz kollégám. Csak az életben más szót használnak erre. Itt gondolom pár troll kitalálta az incellt. Máshol még én se hallottam.
2021. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Barnabas333 ***** válasza:
61%
Csak ő leköti magát számítógép szereléssel, kripto bányászattal meg ilyenek és nem itt sír. De egyébként én is panaszkodom és már vagy 12nővel voltam. Szerintem akik itt inceleznek szűz fiatal kisfiúk...44f
2021. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert a szobajukat csak szokoevente hagyják el.
2021. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Tudod, régen a középkorban volt a bélyeg, amit rásütöttek az emberre.

Ma az incelség számít ilyen bélyegnek, csak ez jó esetben láthatatlan.

Nem gondolod, hogy valaki a homlokára égetné direkt. Mert annak felelne meg a nyilvános felvállalása.

2021. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Rengeteg incel van szerte a világon. Munkahelyeken is ismertem vagy 5-6 ot.
2021. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert ez a teljes népesség összesen 2%-a. (Nekem am össz egy ismerősöm 30+-os szűz de ö totál rávan függve a videojátékokra.)
2021. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésben benne van a válasz!
2021. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!