Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme férfiként kiírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme férfiként kiírni ismerkedős kérdéseket?

Figyelt kérdés

Vagy inkább az a célravezetőbb, ha "vadászok" a nők által kiírt kérdésekre, meg minden olyan válaszra, ami azt sejteti, hogy az adott nő hajlandó az ismerkedésre?


Férfiak és nők válaszára egyaránt kíváncsi lennék!



#gyik #társkeresés #gyakorisismerkedés
2021. okt. 9. 18:44
A kérdező szavazást indított:
kérdéskiírás
vadászat
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen "vadászoktól" tud kiakadni szerintem sok gyakoris. Mikor hozzászólok egy kérdéshez, aztán jön a privát amiben csak annyi van "hogy te nő vagy? "

Ez aztán a komoly ismerkedős duma. 😆

2021. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez az oldal nem társkereső oldal, tehát egyiket sem kéne erőltetni.
2021. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Van ismerkedés kategória, ott próbálkozz!
2021. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2: De igen, ennek az oldalnak van társkereső részlege, ismerkedés kategóriának hívják!

Természetesen arra értettem a kérdésem. :)

2021. okt. 9. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyiknek sincs értelme, neten nem fogsz értelmesen ismerkedni
2021. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem veszítesz azzal, hogy kiírsz egy kérdést az ismerkedős topikba. Ahogy azzal sem, ha ráírsz azokra a csajokra, akik ott társat keresnek. De ismerkedési céllal ne írogass rá másokra azon kívül. Max. akkor, ha tényleg érdekel EMBERKÉNT, mert olyan választ írt valahova, nemcsak potenciális partnerként.
2021. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na meg is kaptam az első "te nő vagy? " kérdésemet. 😅😅

Üdv:1-es

2021. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van,írj nyugodtan.
2021. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Párommal ebben a kategóriában kezdtünk ismerkedni. Majd szólok neki h szakitanunk kell aztán ujra összejönni az ismerkedős kategóriában.
2021. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon jó beszélgetéseim voltak,ismerkedéseim.Én inkább valamelyik téma kérdésénél ismerkedtem meg a másikkal,nem feltétlenül ismerkedés szándékkal.De az lett belőle..és többször alakulhatott volna ki kapcsolatom is.Csak a távolság sokszor gátat szabott ennek.Sajnos itt nehéz helyileg betalálni...szerencse kell hozzá.
2021. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!