Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartanak attól a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartanak attól a nők, hogy az irreálisan magas elvárásaikat megelégelve az Incelek feljönnek a pincéikből és az lesz az Incelek lázadása?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 12:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem picikém, azért vagytok incelek, mert nem mertek feljönni a pincéből.
2021. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Alap elvarasaik vannak a nőknek.

Olyasmik hogy tetszik legyen közel tudjon helyesen irni ne mamahoteles legyen, legyen igényes magára ne csak szexet akarjon.


Az incelek ezt az alapot SE tudják hozni.

2021. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, hogy nekem ehhez mi közöm. Jogom van az elvárásaimhoz, aztán vagy teljesülnek, vagy nem. De ha valaki nem felel meg az elvárásaimnak, akkor maradok egyedül. Mert azzal csak befürödtem, ha lejjebb adtam, mert cselédnek voltam nézve. Mit takar az incelek lázadása, komolyan nem értem mit akartok a nőktől.
2021. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Én a magam részéről sz.arok rá.

Soha nem fogok leadni az elvárásaimból, mivel nem irreálisak. 8 éve vagyok kapcsolatban, és akkor is találnék mást, aki tetszik, ha szétmennénk a párommal. Így akkor mi a jó franc irreális? Inkább az az irreális, ha ők arról képzelegnek, hogy egy olyan kaliberű nő, mint én, hozzájuk érne.

2021. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
9%

Nincsenek irreális elvárások, kereslet-kínálat van. Nekem Mo.-n nagyon silány volt a magányéletem, nem jutott nekem nő hosszú évekig. Amikor kiköltöztem Ausztriába pedig már a harmadik héten lett osztrák barátnőm. Miért?

Mert Mo.-n bazi sok a férfi és kevés nő jut 1 férfira. Míg tőlünk nyugatabbra fordítva. Így a kereslet-kínálat is változott, az én javamra, pedig nem lettem semmivel több, sőt elvileg hátrányból is indultam mert kelet-európai vagyok, amit nem vettem észre.

2021. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Olyan elvárása van egy nőnek amit csak szeretne, ugyanúgy ahogy a férfiaknak. Senkinek semmi köze nincs hozzá.
2021. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2021. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

nem is értem miért vannak incelek miért kell panaszkodni meg gyűlölködni

nem akarnak szexelni veled a nők menj el prostihoz rendesen ki élvezed magad rájössz hogy nem érnek annyit a nők mint hitted. Fogod éled tovább az életed ha nagy ritkán markoásznál vagy dugnál egy jót fizetsz és ennyi.

Ha ki hal a prosti szakma amit kétlek vannak egész élethű gumi nők.

Közben meg had haladjon az életed fejleszd magad ahogy tudod,sportolj ha szeretnél.

2021. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Azért az sokat elmond, hogy ha néha Facén feljön egy noname társkereső oldal hirdetése, egy csinos lány stock fotójával illusztálva, akkor a sok IQ 0 elkezdi a hirdetés alá bekommentelni, hogy "szepvagy irjj privatit", "naggyon dúgnalak szivem"... El se hinné az ember, hogy mekkora az Isten állatkertje.
2021. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%

"Olyasmik hogy tetszik legyen közel tudjon helyesen irni ne mamahoteles legyen, legyen igényes magára ne csak szexet akarjon"



Es a vesszo gombbal is apoljon jo baratsagot, veled ellentetben.....



37F incel

2021. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!