Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőket érdekli még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőket érdekli még egyáltalán a pénz?

Figyelt kérdés
100 évvel ezelőtt még 25 év fölötti férfiként gyakorlatilag az határozta meg, hogy ki vagy a nők szemében, hogy mennyit keresel. Bár ennek jelei ma is látszanak, például ha az egyszerű melósról szóló kérdéseket nézzük, szerintem a mai világban ez jóval kevésbé van így. Én személyesen az életemben azt látom, hogy kutyát nem érdekli a pénz, kivéve a ha lányok 10% -át kitevő gold diggerekről van szó, akik viszont jellemzően milliárdosokkal kerülnek össze.

2021. okt. 10. 14:43
A kérdező szavazást indított:
A pénz ma már nem számít a nőknél azon felül, hogy elvárják, hogy a férfi fenn tudja tartani magát.
A pénz számít, csakhogy nem midegy mennyi. Az igazi csajozás havi 5 misinél kezdődik. (talán 1 milla már elég?)
Nem a pénz számít, hanem a munka. Például gazdag nerd programozót senki sem akar, viszont egy alfa építőipari vállalkozó már más tészta.
Havi 600e forint felett már jönnek is a nők, viszont nem a pénzre, hanem a termékekre/státusszimbólumokra/életstílusra hajtanak.
39 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkit érdekel a pénz, férfiakat is. A szavazás hülyeség.
2021. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

szamit a pnez, igen, de nem abban az ertelemben, hogy tartson el es varaoljon nekem osszevissza mindent. ez nem erdekel. az viszont szamit, hogy ne honaprol honaprol eljen es lehessen vele tervezni. ha nincs penze pl, kozos alberletre vagy kozos programokra, akkor az ugy problemas lehet.


belefutottam mar sok olyan pasiba, aki rajtam akart eloskodni, mert annyira csoro volt. tehat koszi, az ilyenbol nem kerek.

2021. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Ecceri melós haver tudna neked erről mesèlni 😆


Újra ès újra

Újra ès újra

Újra ès újra

Újra ès újra

Újra ès újra

♾️

2021. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Itt azt írja a #3-as, hogy neki 600 000 feletti fizetéssel sem sikerült csajt találnia:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáteszem: elég komolytalan a válasza, és lehet, csak egy nagyotmondó.


Előző voltam.

2021. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4: Nyilván számíthat a kinézet és személyiség is. Egy kopaszodáson átesett 170cm -es egérfejű autista nem fog kelleni a nőknek havi 10 millával sem. A kérdés inkább, hogy beleszámít -e a pénz az értékelésbe.
2021. okt. 10. 15:32
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

#6: Igen. Számít, de közel sem az minden. Én jól keresek, és ezt elvárom a férfitől is. És nem jönnék olyannal össze, aki fele meg harmad annyit keres, mint én.

Másfelöl, hiába van bármennyi pénze, ha nem illünk össze, kiállhatatlan a személyiságe, agresszív, piás, drogos, akkor nem érdekel.

2021. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

#6


Mivel magyarázod akkor azt, hogy Nick Vujicsics-nak szép felesége van:


[link]


Ennek az embernek se keze, se lába, nincsenek végtagjai. Egy torzó az egész ember.


Pénze gondolom van, de a nő hozzámhetett volna egy egészséges gazdag férfihoz is.


Tehát nincs igazad, amikor a külsőnek olyan nagy tulajdonságot tulajdonítasz. Ez egy incel teveszme, ne vedd át.

2021. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
81%

Persze, hogy érdekel a pénz. Az, hogy hogyan tudnám önerőből megteremteni magamnak, mert csak az az enyém, mit én megkeresek.

Amúgy: "Bár ennek jelei ma is látszanak, például ha az egyszerű melósról szóló kérdéseket nézzük, szerintem a mai világban ez jóval kevésbé van így."

Az egyszerű melós kérdéseket a kérdezők mentális állapota szüli, nem a valóság. Ráadásul még fel is heccelik egymást a hasonló mentális gondokkal küzdők a válaszokban, szóval egy jó kis echo chamber az sok kérdés, nem egyéb.

2021. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8: Nick Vujicsicsnak bár a teste kb hiányzik, az arca Chad kategóriás, amit fel tudott használni egy JBW kínai megszerzésére (fehér nőknél nem lett volna esélye).


Az sem utolsó szempont, hogy elég híres. A híres rocksztároknak például sosincs gondjuk a csajozással akkor se, ha rondán néznek ki.

2021. okt. 10. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!