Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el egy építő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el egy építő jellegű beszélgetést? Milyen témákról lehetne? 23L

Figyelt kérdés

Van egy 32 éves kollégám, akiről azt vettem észre, hogy tetszem neki, de akárhányszor beszélünk, csak általános dolgokat mesélünk egymásnak, mint például, hogy milyen teendőnk van a munkában, az egyetemről kérdez stb. Minden alkalommal ő ír nekem, mindig megdicsér, hogy szorgalmas, komoly vagyok, mondja, hogy ő is szeretne olyan jó ember lenni mint én. Ezek után én is megdicsérem őt, majd elkezdek mesélni 1-2 történetek, de úgy vettem észre, hogy untatom. Az egyik barátnőmmel beszélt a napokban (szintén kolléganőm, de van barátja és a férfi ezt tudja) és mondta neki, hogy az összes kolléganője közül vele szeret a legjobban beszélni, mert minden beszélgetésük építő jellegű és nagy érdeklődéssel tudja követni. Mondta a barátnőmnek, hogy vele nincs semmi szándéka, de mindig szívesen beszél vele mindenről. Azt is mondta neki, hogy beszélt olyan lányokkal, akikkel próbálta elegánsan lezárni a beszélgetést mert unta magát (itt magamra ismertem).


A barátnőmmel gazdasági problémákról meg politikáról szokott beszélni, amihez én egyáltalán nem értek.


Szoftver mérnök vagyok én is és a férfi is, de neki több tapasztalata van, így nem merek belevágni ebbe a témába.


Abban az időszakban követte figyelemmel azt amit meséltem, amikor az egyik barátjával randiztam. Nem jöttem össze a barátjával, sőt, mindenhonnan letiltottam, mert rájöttem, hogy milyen ember és milyen hazugságokat talált ki rólam. Ezután a kollégámmal éjszakába nyúló beszélgetésem volt, lelki gondjaimról.


Tudja, hogy nem érzek semmit a barátja iránt (tőlem is kérdezte, és a barátnőmtől is), gondolom, hogy ezért próbálkozik még nálam, de randira még nem hívott. Úgy tűnik, hogy kicsit zárkózottabb velem, mint a barátnőmmel, mivel a barátnőmnek többet mesél magáról, mint nekem.


A kérdésem az lenne, hogy milyen témákról beszélgessünk, hogy ne untassam? Látom rajta, hogy tetszem neki, a barátnőmnek is sugallta, nem szeretném elveszíteni



2021. okt. 18. 13:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Hobbija van? Az mindig nyerő.
2021. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Foci. Próbáltam felhozni a témát, de én nem értek ehhez
2021. okt. 18. 14:16
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg könyvek, filmek, sorozatok, zene valamelyik csak be talál. 🤔
2021. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező! Mit szeretnél a pasitól?
2021. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot
2021. okt. 18. 14:25
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
A 21. századba élünk. Ezt miért nem lehet egyértelműen a tudomására hozni?
2021. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ja bocs. 4-es 6-os voltam.
2021. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6-os, nem szeretném elijeszteni. Lassan szeretnék haladni, mivel a barátjától azt hallottam, hogy még soha nem volt kapcsolata, nem volt egy nővel se, mert félénk. De én látom benne azt a férfit, akit én keresek. Csak a kommunikáció a probléma
2021. okt. 18. 14:30
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Akkor legközelebb ha beszélgettek mond neki, hogy egy kicsi zavarban vagy, mert jó vele beszélgetni csak mindig elfelejted a jó témákat emiatt. Talán ebből leesik neki🤔
2021. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom. Ha tényleg tetszel neki 32 évesen hogyhogy nem kezdeményez olyan témában amiből egyértelmű, hogy ő is akar tőled vmit. 6-os

Ő tudja hogy bejön neked?

2021. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!