Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha itt rá írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha itt rá írok egy önmagát sajnáltató lányra, nem válaszol?

Figyelt kérdés

Sok csaj írja ki a siránkozó kérdést, nincs pasi jajj brühü. Mondom akkor rá írok, mert amúgy nekem is jól esne ha valaki rám írna.

Erre se válasz semmi. Nem az első eset.


Hol találni olyan embereket akik beszélgetnek


2021. okt. 21. 23:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
Tegyük fel hogy itt panaszkodsz hogy nem találsz munkát, gondolom te sem örülnél ha piramisjátékos beszervezős bizniszekkel kezdenének traktálni. ;)
2021. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Beszélgetni itt a fórumon is lehet bárkivel, kérdező.
2021. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
50%

Azokat trollok írják ki - pont neked, meg a többi idiótának aki elhiszi, hogy a kérdés igaz - ráadásul a hormonhurrikánjuk miatt még rá is írnak, amin a troll jókat nevet. A troll neme bármilyen lehet, vannak férfi és női trollok is, esetleg egy egész csapat ül egy házibulin és röhög rajtad, ahogy a "nyüssz nyüssz, légyszííííí randíííz veeeleeeem" jellegű leveled megírod.


Sose dőlj be a trollnak. Csak az ostobák dőlnek be ilyen átlátszó kérdéseknek!

2021. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
#3 szóval arra szólítod fel hogy ne legyen ostoba? Bárcsak ilyen könnyű lenne. ;)
2021. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%
#3: igazán eseménydús, nagy fantáziával megszervezett egy házibuli lehet, amelyiken ez a fő attrakció.
2021. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
#5 sehol nem írta hogy "fő attrakció".
2021. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
22%
mert igazából nem az udvarlók számával van a baj, inkább nem azok nyomulnak akikre csorgatja a nyálát.
2021. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Anonim fórumon vagyunk, elengedve a gátlásokat, felvetve a problémáinkat. Bocs, de nem így akarok társat keresni. :D Amiket én kaptam leveleket párszor, annyira nem voltak bíztatók. Ha megkérdeznek valamit, az nem jelenti egyből azt, hogy minden egyedülálló akkor most írjon neki privátot. Szóval fölösleges ezen meglepődni.
2021. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
91%

Anonim szeretne maradni.

Na most például ha a saját nevével van regisztrálva de te nem mutatkozol be, akkor nem vagytok egy kategória. Én sem írnék a névjegyemen szereplő polgári nevemmel egy nekem álnéven, vagy kukibaba néven írónak. Komolytalan, nem egy kategória a kettő, ezt te is beláthatod.

2021. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy sajnáltatja magát, még miért lenne biztos, hogy érdekled?
2021. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!