Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett miért csak egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett miért csak egyedülálló anyukák, és elviselhetetlen, őrült nőlet látni?

Figyelt kérdés

Nyilván sarkítok, de kérdésnek nem írhatok 3 mondatot.


Úgy látom, hogy a normális nőből egyre kevesebb van 30 felett, gondolom ők már házasok/tartós kapcsolatban vannak. De single momból rengeteget látok, sőt... nem is értem, miért.


2021. okt. 23. 19:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
35%

Ráadásul az összes társkeresőn az összes leírja hogy komoly kapcsolatot keres, de apukát nem a gyereknek.

azt hogy kell elképzelni? leadja a zaciba? vagy elássuk az összeköltözéskor ünnepélyesen?

2021. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%
#1 úgy hogy az apukával összejár gyereket nevelni, veled meg kufircolni. Neked a gyerek felé nem lehet 1 intő szavad se.
2021. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
34%

De komoly kapcsolatot akarnak.. :D


Amúgy az a tippem hogy hurcolhatnám a lárváját oviba, meg fagyizni anyával együtt, de nevelni már tilos mert semmi közöm hozzá. :D :D

2021. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
41%

Mert kiégtek... Sok az autók körében is a használt, így az emberek körében is.

Nincs mit csodálkozni ezen, ha annyira dívik a nyitott kapcsolatok. Az is olyan, mint a közösségi bicikli: mindenkié, de nincs igazi tulajdona:):).

A társadalom akarta ezt is, akkor mit várunk?

2021. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

Nap mint nap több millió ember írja ezeket az interneten, hogy....."minden normális férfi és nő foglalt"


Érted te is ugye?

2021. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
44%
nem.
2021. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Ollókezű Edward ***** válasza:
93%

Azért van sok egyedülálló anya, mert elváltak. Tudjuk, hogy a válások túlnyomó többségét a nők kezdeményezik, tehát nekik lesz hamarabb elegük a szarból. Márpedig el lehet érni azt a szintet, amin túl már nem is éri meg, még akkor sem, ha egyedülálló les gyerekkel/gyerekekkel.

Az "elviselhetetlen, őrült" pedig azért van, mert a férfiak tönkretették őket. Ennyire egyszerű.

"Mert kiégtek... Sok az autók körében is a használt, így az emberek körében is.


Nincs mit csodálkozni ezen, ha annyira dívik a nyitott kapcsolatok. Az is olyan, mint a közösségi bicikli: mindenkié, de nincs igazi tulajdona:):).


A társadalom akarta ezt is, akkor mit várunk?" Így igaz. Majd ha nem lesz igény a potya p!N@ra, akkor nem lesznek nyitott kapcsolatok.

2021. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
5 Egy szóval nem írtam, hogy én vagyok itt a mintakép, nekem is megvannak a defektjim, igaz nincs gyerekem, meg nem vagyok idegbeteg.
2021. okt. 23. 19:43
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
Vannak normális gyerekes, és gyermektelen szuper jó nők is, csak nem állnak szóba veled. Ki érti ezt? Pedig te gondolom szuper pasi vagy kívül-belül.
2021. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%
Aha #7. És mi van azokkal a férfiakkal akiket a nők készítettek ki házasságban, és még ezekután a nőnek áll feljebb? Minden éremnek két oldala van.
2021. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!