Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb gyógyír magányra? Belezavartam magam ebbe a helyzetbe, most pedig nagyon fáj.

Figyelt kérdés

F/28

Változott a hozzáállásom. Különc, zárkózott, szorongós személyiség voltam, aki ennek ellenére tetszett viszonylag sok nőnek, néha még kezdeményezni is hajlandóak voltak, de én nem, mert túl válogatós voltam és féltem az elutasításoktól is, így megóvtam magam a csalódástól.


Így sajnos mindig is egyedül maradtam és ez egyre jobban zavar. De ami igazán fáj, az ami most történik. Elkezdtem nyitottabb személyiség lenni és próbálkozni, és elutasításokat kapok, amire már rágörcsölök hogy még mindig egyedül vagyok, ez valószínűleg még inkább bevonzza az elutasítást, mert egy nő ráérez, ha rágörcsölök.


Ez egy ördögi kör ami elindult nekem a lejtőn és nagyon nehezen viselem már lelkileg, minél többet próbálkozom, annál lejjebb. (nagyon sokat nem próbálkoztam még)


Pedig nem kellene sok, csak néhány pozitív visszacsatolás, egy jól működő viszony, és úgy érzem minden helyreállna. De valahogy most nem tudok elérni olyanokat, akik korábban érdeklődést mutattak (és azok igencsak jó nők voltak), pedig nem lettem rosszabb pasi.


Mit tennétek? Ha nem teszek semmit, fáj. Ha próbálkozom, még jobban fáj, mert elutasítanak. Már kezd rám törni a depresszió...



2021. okt. 26. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát azt nem írtad, hogy hol próbálkozol, pl a nyílt utcán ne várd, hogy igent mond egy nő, ha odamész hozzá.
2021. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. A munkahelyen elhívtam egy lányt, aki már nagyon régóta nézegetett engem. Lerázott azzal a szöveggel, hogy kollégákkal nem randizik.

2. Az edzőteremben odamentem egy először látott lányhoz amikor egyedül volt a környéken, hogy tetszik nekem és örülnék ha megadná a telefonszámát. Azt mondta barátja van.

3. Ilyen pár alkalommal fordult elő: már találkoztunk a lánnyal párszor személyesen, de nem volt jó alkalom lépni felé vagy én nem mertem, ráírtam facebookon és vagy nem jött válasz, vagy elutasított.

4. Egy-két vadidegen lányra ráírtam facebookon, akikkel még nem is találkoztam élőben, csak láttam valamelyik csoportban. Általában válasz sem jött.


Tudom ez igazából még elég kevés próbálkozás, más férfiak sokkal többet tettek, de én már erre a kevésre is rá vagyok görcsölve, mert én komolyan gondolom. Csak olyankor lépek, ha tényleg olyan igazán azt érzem, hogy valaki megfelelő lehet, és ez ritka.

2021. okt. 26. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

1.


Pár kérdéssel ezelőtt a "gyakori allstarz" még amellett volt, hogy a "társkereső oldalak nem jók erre". De ahogy olvasom semmilyen más terület sem. Ez így amolyan 22-es csapdája.

2021. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Abban bízom, hogy egy lány felismeri hogy értékes vagyok egyetlen defekttel, amit az ő jelenléte meg is oldana, sok minden másért (karrier, külső, érzelmi intelligencia) eddig is dicséretet kaptam.

De ez a "defekt" szüli saját magának a problémát. :(

2021. okt. 26. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez egyszer velem is előfordult.

Mindig, még a komoly kapcsolatom alatt is akadtak udvarlóim.

Aztan egyszer úgy voltam vele, hogy mostmár jó lenne valaki, bármi még ha nem is kapcsolat, de legalabb ellenni valakivel. Na pont akkor nem jött senki én meg egyre jobban kétségbeestem, rosszul voltam az egésztől, lefogytam nem tudom utólag miert eltem meg ennyire szörnyűségnek ezt.

Elolvastam pár spiri könyvet eldontottem, hogy nem érdekel, pár hónap múlva jött is kapcsolat és azóta se volt nagyobb szünet.

2021. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Ismerkedj és ne "párt keress", persze hogy rágörcsölsz, ha végig azon agyalsz, hogy fel kell szedned valakit.


2# A munkahely az munkahely (saját fészkünkbe nem szarunk) - ez érthető a másik féltől. Edzőterembe edzeni jár az ember... (én se szívesen ismerkedek a terembe, főleg edzés közben). Facebook-on idegenekre ráírni meg gyerekes.


3# A társkereső oldalak is jók tudnak lenni, csak ott nagyon kell tudni szűrni.

2021. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Eddig nem agyaltam rajta egyáltalán, kb. nulla erőkifejtést tettem érte, nem is vezetett sehova, de legalább nem görcsöltem rá.


Most vagyok úgy, hogy lépni kell, mert nem mehet így tovább, egyedül.

2021. okt. 26. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

#6-osnak nagy plussz.


Amúgy ha te nem is görcsölnél rá, akkor is erőltetett lenne az a hozzállás, hogy mindenképpen párt keresel. Megérzik ilyenkor, hogy egy előre "kidolgozott" forgatókönyv alapján próbálkozol.

2021. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem fogj meg egy-két havert, üljetek be valahova, menjetek el szórakozóhelyekre és az segít kicsit oldani azt a görcsösséget. Ezzel nem mondtam, hogy életed párját ott fogod megtalálni, még csak azt sem, hogy alkalmit keress... de jobb lesz utána.
2021. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kiléptél a komfortzónádból ami már egy nagyon jó lépés az önbizalom szerzés felé. Be kell vállalni a kockázatot hogy ez vagy siker lesz vagy kudarc, de bárhogy is lesz, "büszke vagyok magamra hogy megpróbáltam". Így tudsz fejlődni. Aztán meglátod ahogy fejlődik az önbizalmad csakúgy tapadni fognak rád a csajok. Addig még biztosan ér pár kudarc, de ne add fel, mert valójában az lenne az igazi kudarc.

Én nagyon szeretem a személyes kezdeményezést, egyszer fordult velem elő hogy valaki személyesen leszólított, értékeltem is a bátorságát és elmentem vele randizni.

2021. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!