Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők akik egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők akik egyáltalán nem szeretnétek gyereket.(?)

Figyelt kérdés

Nektek is olyan nehéz hasonló gondolkodású párt találnotok??


(Privátot nem kérek)

Csak kíváncsi vagyok a másik oldalra.


29F


2021. okt. 26. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Ez egy olyan dolog, hogy ha van egy beteljesült szerelmi kapcsolatod, akkor érzed, hogy akarsz-e családot alapítani, házasodni, stb., mit kívánsz közösen. Ezt nem előre tudod.

És hogy ez mikorra jön össze?... Nem a kéményt építjük először, amikor házat építünk.

2021. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen.


Azt vettem észre, a férfiak könnyebben gondolják meg magukat. Vagyis nekik inkább "mindegy". Megértem amúgy.

2021. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
nekem olyat nehéz találni aki illik hozzám, a gyerek témáig el se jutok
2021. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mindketten rühelljük őket így alap hogy nem csinálunk egyet sem.
2021. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem két fiatal nő unokatesóm is van akik nem akarnak gyereket. Az egyik 33 éves, kb tíz éve van együtt a hasonlóan gondolkodó barátjával. Mindketten edzők, gyerekekkel foglalkoznak és szeretik őket, de nem akarnak sajátot. Az unokatesóm már kislánykora óta mondta hogy neki soha nem lesz gyereke.

A másik lány 25 éves, ő 16 éves kora óta van az első barátjával, már évek óta együtt is élnek, nem akarnak gyereket.

De ismerek másokat is. Egyáltalán nem nehéz manapság gyereket nem akaró partnert találni.

2021. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem nehéz. Most is ilyen párom van. Ezt még az ismerkedés elején szoktam tisztázni.
2021. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem nehéz, szerencsére sokan nem akarnak gyereket.
2021. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Eddig 7/6 exem nem akart gyereket. Párom sem akar.


Én úgy érzem, hogy a férfiakban ez a gyerek nem akarás olyan, mint mikor valaki végre elindul haza egy társaságban és mindenkinek hirtelen lesz bátorsága elismerni, hogy neki is indulnia kellene...


Az ismerkedés elején még megy a hát majd egyszer, persze, cukik játék... Aztán mikor nyíltan kimondom, hogy én nem akarok. Sokat gondolkodtam ezen, szívesen elmondom az indokaimat is, de nekem ez nem hiányzik. Én nem így akarok élni veled sem, ha nem maradunk együtt, mással sem. És basszus, mintha egy hatalmas teher esne le róluk. A legtöbbjük innentől merte felvállalni, hogy ez neki is szimpatikusabb és testhezállóbb élet. Sokan nyíltak meg mellettem ezzel a témával kapcsolatban. Egy exem volt csak, aki mindig is reménykedett abban, hogy meggondolom magam (hiába), a többieknek a végére radikálisabb véleménye lett a gyerek(nem)vállalással kapcsolatban, mint nekem.

2021. okt. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Inkább olyat nehéz találni, akinakar
2021. okt. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Igazából nekem nem nehéz, eddig csak olyan partnereim voltak, akik szintén nem akartak. A mostani párom mondta azt egyedül, hogy talán szeretne majd 10 év múlva, de az se baj, ha nem lesz. Szóval ez a hozzáállás is gyakori.
2021. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!