Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-50 év közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-50 év közötti férfiak nagyrésze miért csak alkalmi kapcsolatokat keres?

Figyelt kérdés

Több nő ismerősömtől hallottam azt, hogy interneten társkeresőkön keresnek kapcsolatot, és nagyon nehezen találnak olyan férfit, aki nem csak egy szexpartnert keres.

Az a férfi, aki mondjuk 40 éves korára nem találta meg a párját, szüleivel él, az már le is mondott róla?

Vagy mi az oka annak, hogy csak alkalmi kapcsolatot keresnek? (Nem mindenki, de a nagyrészük elvileg igen)



2021. okt. 30. 22:38
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Vagy mi lehet az oka annak, hogy nem akarnak elköteleződni egy család mellett?
2021. okt. 30. 22:39
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elváltak
2021. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

1/Agglegények akarnak maradni.

2/ van párjuk, kalandokat keresnek.

2021. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én 30 felettiként elmondhatom, hogy soha nem kerestem alkalmit és soha nem volt senkim, tapasztalatlan maradtam. Csak pislogok ezen ha ilyeneket látok írva kérdésnek, mint a tiéd, mert a baráti társaságban nagyon nem ezt tapasztalom, hogy az ilyen férfi "kelendő" lenne!
2021. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi idősen már rájöttek arra, hogy olyan, hogy "szerelem" és "boldogság" nem létezik. Viszont többségük nem tud mit kezdeni a hormonrendszerével, önkielégíteni pedig nem mindenki tud jól, így marad a netes próbálkozások serege, aztán a csalódások.
2021. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2021. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

30-50 között már vagy kapcsolatban vannak, vagy házasok. Azt hiszem ez mindent elmond! A kapcsolatok és házasságok többsége egy kalap kaki, megszokás. Már nincs intimitás, nincs izgalom, vagy a nő megvonja a szexet. Konkrétan én házas vagyok, de az összes társkeresőn rajta vagyok, laza alkalmi kapcsolatokért, vagy szeretői viszonyokért. Lelkiismeret furdalásom nincs, ugyanis a feleségem megvonta a szexet, hiába tettem ki a lelkem. Ezek után nem fogom az eddig elért dolgaimat egy válással lenullázni, vannak gyerekeim, velük se cseszek ki, ha már az anyjuk kicseszett velem. Férfi vagyok, nem akarok prosztatarákban meghalni azért, mert egy nő tudatosan meg gátol a biológiai és lelki szükségleteimben. Neki egyáltalán nem fontos a szex, a lelkiség, nekem igen.


Egyébként gyakorlatilag a nők és a férfiak aránya azonos, viszont a férfiak 75%-a ott lóg a társkeresőkön, függetlenül attól hogy kapcsolatban, házasságban élnek. Katasztrófálisan gyalázatosak a házas életek, főleg a szexualitás terén. Az egy dolog hogy kifelé ki mit mond vagy mutat, de a többségnél nem működik a szex.



Remélem kielégítettem a kíváncsiságod!

2021. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki férfi szeretett volna tartós kapcsolatot és/vagy családot, annak 30 éves korára már jellemzően van neki valamelyik vagy pedig feladta az egész ismerkedést úgy ahogy van. Persze néha a kapcsolatban lévő férfiak kapcsolatai is véget érnek, de akkor is egyszerre kevés olyan férfi szabad éppen.
2021. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
#5 Nem értek egyet teljesen, ugyanis létezik szerelem és boldogság, csak a férfiak nagy része kezd rádöbbenni, hogy ezek múlandó dolgok. Persze létezik sírig tartó szerelem is, de kb. 5 millárdból 2 vagy 3 az, ami ilyen. Hozzáteszem:sajnos!
2021. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt keresnek, csak nem szerelmesek, akkor minek kötnék le magukat?
2021. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!