Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legalább 25, maximum 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legalább 25, maximum 40 éves nők! Van itt köztetek olyan, aki már legalább 3 éve nincs párkapcsolatban, pedig próbált/próbál társat találni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Én ilyen vagyok, kb. 3-4 éve vagyok szingli, pedig próbáltam/próbálok társat találni.
Én ilyen vagyok, kb. 5-6 éve vagyok szingli, pedig próbáltam/próbálok társat találni.
Én ilyen vagyok, kb. 7-8 éve vagyok szingli, pedig próbáltam/próbálok társat találni.
Én ilyen vagyok, kb. 9-10 éve vagyok szingli, pedig próbáltam/próbálok társat találni.
Én ilyen vagyok, több mint 10 éve vagyok szingli, pedig próbáltam/próbálok társat találni.
8 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat alatt komoly kapcsolatot értek. Tehát a szexkapcsolat ebbe nem számít bele.
2021. dec. 3. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos rendkívül nehéz! Magasan vannak az igényeim....és vagy olyannal vagyok, aki ezeknek az elvarásoknak megfelel, vsgy egyáltalán nem vagyok senkivel
2021. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
2: Sajnos a nők túlnyomó többsége ilyen, tökéletes emberre vár. De némelyik már annyira, hogy ha neked nem tetszik a kedvenc sorozata, akkor már viszont látásra és inkább egyedül van. Nem feltétlenül gondolom ezt helyesnek, de ők tudják.
2021. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
#3 Jól van ez így, így is túlnépesedik a Föld.
2021. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
A főkérdesben nem volt feltétel,hogy aktív társkereső legyek. A szavazásban viszont igen, ezért nem tudtam szavazni. Úgy vagyok, mint #2, csak nem is keresek senkit. De az nem zárja ki, hogy rám találjon, ha olyan, amilyet viszont ha akarnék. Valahol 7-8 évnél vagyok.
2021. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
2 éve vagyok egyedül. Majd ha megjelenik az elvárásaimnak megfelelő férfi, akkor ez megváltozik.
2021. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Én 3 éve vagyok egyedül, vagyis egy gyerekkel válás után. Nem keresek senkit. De ha jönne valaki, örülnék neki. Az ideális az lenne,Ha o is elvált lenne.
2021. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Csakis utánfutós nőstényeknél van ilyen

A többiek körében elég ha nö az illető, nem egy szörnyszülötthöz hasonlítható a kinézete, és nem árt még ha meg tud szólalni

Tuti siker, 100%

2021. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!