Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire ronda lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ronda lennék, hogy nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés

Fiatalon kezdtem kopaszodni, sokat nem tudtam tenni ellene és ~1.5 millió ft-om sem volt hajbeültetésre, szóval itt vagyok 25 évesen kopaszon. Ettől eltekintve úgy gondolom, hogy amin tudok azon érdemes változtatni, javítani. Kövér voltam évekig, úgy gondoltam, hogy külsőre ez az a dolog ami mindenképpen hátráltat, szóval leadtam 40 kg-ot, végre jól érzem magamat a bőrömben, de így sem érdeklek senkit. Elsősorban magam miatt döntöttem amellett, hogy összeszedjem magamat, de azért kicsit zavar, hogy a "legjobb" erőfeszítéseim ellenére is ugyan olyan sikertelen vagyok, mint amikor úgy néztem ki, mint amikor kövér és igénytelen voltam.


Ha van itt olyan 20-30 év közötti lány/nő aki tudna mondani véleményt, akkor küldenék képet privátban.


2021. dec. 4. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
kuldj, de a kopaszsag ONMAGABAN biztos nem bsj. ott van pl jason statham, kopasz es tok jo pasinak szamit. de az eletben is van sok kopasz srac, akinek csinos noje van.
2021. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem a külsőségek miatt vagy sikertelen. Azért, mert belül nem változott semmi, és pont annyira lenézed magad, mint akkor, csak mivel a kilók már nem lehetnek okok, kerestél mást.
2021. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem a kopaszság lesz a fő probléma.


összességében nem tetszel másoknak.

2021. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el hogy lőtéri kutyának se kellesz! Foglald le magad a hobbidal! Pl fogadj örökbe egy kutyát menhelyről és sétáltasd
2021. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezen már én is túl vagyok, bár én 40-es vagyok.

Igaz, nem vagyok kopasz, de kövér én is voltam.

Elkezdtem gyúrni, sportolni, diétázni, jobb ruhákat hordani, amik persze jobban is álltak már mikor lefogytam. Mégsem sikerült barátnőt szereznem. A nőket ugyanúgy nem érdekeltem, ugyanúgy nem kaptam pozitív visszajelzést. Nem is sikerült semmi.

Azóta már feladtam.

2021. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Nah, vajon miért lehet ez? Mert nem a csomagolás számít?
2021. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép eredményt értél el. Gratulálok. A párkapcsolathoz viszont ez kevés. Ettől még nem nézel ki jól, csak jobban. Egy idegen nem fogja látni rajtad, hofy ennyit fogytál, csak a mostani kinézetedet látja. A kopaszság hátrány, ez tény. Ha nem nézel ki jól, azzal sajnos nem tudsz mit tenni.
2021. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: "Ha nem nézel ki jól", ebben kértem volna megerősítést, de csak az #1-es mutatta hajlandóságát, hogy ránéz 3 képre és inkább eltűnt az éterben, mint ahogy az ilyen véleményes kérdések alatti "küldj" válaszadók fele szokott.
2021. dec. 4. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Küldj képet, megmondom a véleményem. Ha lehet, legyen közelebbi, amin jól látszik az arcod, és legyen egész alakos.
2021. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!