Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tudok jogosítványt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok jogosítványt szerezni az nagyon nagy hátrány az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

60 óra után átmentem az egyik oktatótól egy másikhoz mert nem haladtunk, és a másik azt mondta, hogy itt komoly bajok vannak. Mert nem tudom megosztani a figyelmemet bestresszelek és mindig valami hülyeséget csinálok. Nem is az a kérdés lényege, hanem azt mondta, hogy nagyon nehéz lesz és 100 óra biztos kellene. Meg hogy ezen ő nem tud segíteni, ha nem tudok koncentrálni.

Szóval ha ezt az egészet elengedem, akkor mit fognak szólni hozzá a lányok?



2021. dec. 4. 10:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem zavarna. Nekem van jogsim, majd vezetek én.

N26

2021. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
34%

Hát hogy mit szólnak hozza a csajok azt nem tudom, de hogy a figyelemzavar az problémás azt tudom.

Nekem is nehéz volt a jogsi, figyelemzavar, nehezemre esik koncentrálni, főleg huzamosabb ideig, nagyon szétszórt vagyok.

Első kirendelt oktatóm bunkó is volt, semmire sem mentem vele.

Aztán egyszer pár gally megérintette az autót, mire kérdőre vont, én nem akartam komolyan venni, mire megtagadta a tanításomat.

Tovább kellett lépnem, új oktatót kértem, aki jó fej volt.

2x megbuktam ugyan, de 3x-ra egy kis csúszópénz mellett sikerült.

Nem mondhatom viszont hogy próbálkozz csak akármeddig

Ez pont olyan mint a csajozás:

Egy jópárszor próbálkozhatsz, kell is, aztán kimerülnek a próbálkozasi lehetőségek és vége.

Jogsinál a PÁV vizsgák merítik ki ezt a lehetőséget, asszem 4 sikertelen gyak. vizsga után

Csajozasnál pedig egy komoly undor, ami idővel keletkezik a nők terén ha semmilyen sikered nincs náluk.

Addig kell próbalkozni amíg ez lehetséges

2021. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
15%
Csicskagyász, ha nincs jogsid.
2021. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem is a jogsi hiánya, hanem hogy ha stressz ér nem lehet rád számítani.
2021. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%

Jogsi kell vagy nő? A nőnek a jogsid kell vagy te?

Ez itt a kérdés.

2021. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nem a stresszel van gond hanem, hogy a másodperc töredéke alatt kell dönteni. A kreszem 100% lett. Diplomám is van, nem vagyok hülye.

Ha kis forgalmi úton megyünk is jól megy minden.

Az nem megy ha ezer felől jönnek és gyorsan kell dönteni. Ilyen a mindennapokban nincs. Ott nem kell annyi mindent egyszerre csinálni.

Lehet rám számítani!

2021. dec. 4. 11:24
 7/38 anonim ***** válasza:
98%

Hátha másik oktatóval jobban tudnál fejlődni, csak nehéz jót kifogni, ha nem megy minden flottul magadtól. Remélem, az új oktatód nem akarja továbbra is teljesen rád hárítani a felelősséget, és megpróbál segíteni neked úgy, ahogy arra szükséged van.

Én nagyon sokszor gondoltam végig az órák után a különféle közlekedési szituációkat. Megtanultam a “lapos nézést” használni a gyalogos átkelők előtt, hogy ne teljesen kelljen jobbra-balra fordítani a fejem; megtanultam, hogy mielőtt lassítanék egy gyalogosnak, vagy lámpánál, nézzek a visszapillantóba, hogy vannak-e mögöttem, és meg tudnak-e állni. Stb.

2021. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Ez más egyèb pszichès problèmàra is utalhat.
2021. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Hát szerintem már nem az oktató hibája, volt hogy bestresszeltem és váltó helyet az indexet nyomtam be. Meg még ami nem tetszett neki, hogy mikor nagyon magyarázott kitettem az indexet és leálltam, hogy na akkor most ezt beszéljük meg, mert nem tudok rád is meg az útra figyelni egyszerre. És akkor mondta, hogy ha így van akkor hagyjuk a fenébe az egészet.
2021. dec. 4. 12:34
 10/38 anonim ***** válasza:
28%

Tévedés, nem lehet rád számitani!

Hosszutavon nem mukodne. A gyereket nekem kéne egyedul hurcolnom.....EGYEDUL.

2021. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!