Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik szeretik a házimunkát és szeretik az otthon eltöltött időt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Senki sem szereti a házimunkát, drágám. Azért csináljuk együtt, hogy minél kevesebb jusson egy főre.
2021. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kívenném én is a részemet vásárlással, pakolgatással meg ilyenekkel, de nekem sokkal vonzóbb egy házias nő, mint egy karrierista, akinek alig van ideje.
2021. dec. 4. 11:05
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

"vannak még"?

Barátom, a nők többsége sose szerette a házimunkák elvégzését, csak a múltban rá voltak kényszerítve.


Nemtől függetlenül alapvető egy értelmes embernél, hogy elvégzi a házimunkákat. A legtöbb nő (legalábbis a környezetemben) a párjával együtt végzi el, de ha te háztartásbelit keresel, akkor bizony neked kell eltartanod mindkettőtöket.


Egyébként a házias és a karrierista nem feltétlenül zárja ki egymást.

2021. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom akkor nem is kell heti 40 órát dolgoznia
2021. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 Jó lenne, ha megszűnne végleg a heti 40 óra, mert gazdaságilag sincs értelme ennyit dolgozni.
2021. dec. 4. 11:13
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

nekunk meg sokkal vonzobb egy ferfi, aki nem akarja megszabni, hogy mit csinaljunk es nem titulal ‘karrieristanak’ ha szeretem megkeresni a sajat penzem es nem elegit ki, ha otthon egesz nap mosom az edenyeket meg sikalom a padlot. 😘

akit te keresel, azt ugy hivjak: bejarono.

2021. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Karrierista lennék, mert a gyermekkori álmomat követem ? :D Mindig is orvos szerettem volna lenni, már túl vagyok az egyetem felén. Látom előttem a célt. Úgy gondolom, hogy az életben többre vagyok képes , mint a házimunkák elvégzése. Egy férfi is ugyanúgy tud mosni, főzni , takarítani . Az én párom is ilyen, nekem ez nagyon bejön . Neki pedig az, hogy ennyi lemondás árán is ezt a pályát választottam .
2021. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Én például szeretek itthon lenni, és nekem nem gond, ha meg kell csinálnom a házimunkát. Viszont az is igaz, hogy nincsenek gyerekeim akik után még pluszban kellene takarítani. Én meg rendszerető vagyok és nem csinálok kupit magam után sem, szóval én könnyű helyzetben vagyok ilyen szempontból!

Szerintem azon múlik az egész, hogy ki milyen párt választ maga mellé. Ha a másik fél is rendszerető, és mindketten elpakolnak maguk után, akkor nem kell az egyiknek a fél életét házimunkával tölteni.

2021. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Fizess takarítót. Most komolyan, erre mit mondjak, ha annyi pénzed van, fizesd ki, hogy valaki kivakarjon a mocskodból.


Nekem ez nem életcél. Szeretek főzni, imádok süteményeket készíteni úgy is, hogy én magam nem vagyok édesszájú. Kertészkedni is szeretek és kifejezetten kedvelem a különféle rendszerezőket otthon. De ez a házimunka töredéke, másrészt minek főzőcskézzek hétköznap, ha itthon sem vagyunk, csak este, amikor meg mindegy, csak együnk valamit.


Meg egyébként is, nem ez a szakmám, köze nincs a szakmámhoz, más meg ne gyártson nekem hobbit. Annyira csak futja ekkora szájjal, hogy vegyél egy robotporszívót, amit itthagysz, amíg elmégy dolgozni, egy mosogatógépet és egy szárítós mosógépet... Miért akarnád, hogy bárki vesztegesse olyan dolgokkal az idejét, aminek az automatizálása egy közepes életszínvonalon élő ember számára adott?

2021. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
amugy ha elvarnad, hogy egy no ne dolgozzon, mert az ‘karrierista’ dolog, akkor ugye te keresel annyi penzt, ami kettotoknek boven eleg? lakhatasra, kajara, minosegi szorakozasra, utszasra meg hat nyilvan minden no szeret oltozkodni, sminkelni, szoval remelem ezeket is fizetned neki, ha mar kvazi bejarononek tartanad es nem fogod huzni a szadat, ha pl ker 30 ezer forintot uj cipore?
2021. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!