Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajozáshoz az embert csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozáshoz az embert csak saját maga tudja motiválni vagy mások is?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy sosem működött, hogy mások lelkesítsenek. Vagy magamtól léptem, vagy nem lett az egészből semmi, ha néha szükség is van arra, hogy egy kicsit megerőltessem magam az ügy érdekében és kezdeményezzek egy lánynál akkor is, ha amúgy nem lennék olyan kedvemben, az csak úgy megy, hogy én saját magamat motiválom, kívülről ez nem sokat ér.

2021. dec. 4. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
aki nem akar felmászni a létrán, azt nem lehet feltolni.
2021. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, aki nem akarja azon nem lehet segíteni.
2021. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Motiválni azt lehet kívülről, akinek olyan jellegű mentális gátlásai vannak, például régen szekálták, molesztálták, aminek ma már nincs jelentősége, de aki egyszer megégette magát...

Vagy szociális fóbiás és ezt kell gyakorlással leküzdeni.


Azt nem, aki MEGALAPOZOTT és időről-időre FELÜLVIZSGÁLT tapasztalatok alapján, számos technikát és stílust végigpróbálgatva nem lett sikeres.


Ott is hathat motiválóan, de csak annyira, mint az alkohol vagy a drogok. Amíg ott van a másik és lelkesít, addig jól érzed magad, de utána hogy egyedül leszel, elfog a szorongás, hogy megint mit tettél, mennyire beégetted magad feleslegesen és semmi eredménye nem volt, csak jó napot szereztél akárhány nőnek, hogy nőtt tőled az egójuk, mert magasabb szinten vagy, mint a segédmunkás és illedelmesen kommunikáltál velük és a kezükbe adtad a lehetőséget, hogy visszautasíthassanak.


És az igazán jó pasiknál a nők kezdeményeznek és te is azért éreztél kényszert, hogy ezt megfordítsd, mert nem vagy elég jó pasi, hogy nálad kezdeményezzenek a nők. Pedig ez csak arról szól, hogy ki adja a kezébe a másiknak a fegyvert, amivel ő lelőheti, megsemmisítheti.

2021. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Motiválni??? Megette a fene, ha egy fiatal fiút, hacsak nem öt perce csapta ki a brét, motiválni kell.
2021. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!