Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen önbizalmam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam, ha a nők olyan férfiak iránt érdeklődnek akiknek van és határozottak, de nekem meg csak akkor lenne ha egy értelmes nő őszintén érdeklődne felőlem?

Figyelt kérdés
Tehát most ha a csillagok is úgy állnának és abban az ütemben haladnának együtt ami pont megfelelő, akkor lehetne egyről a kettőre jutni, de erre olyan kevés esélyt látok mint hogy az én életemben még a Marson kolóniát épít az emberiség.
2021. dec. 21. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz programozni, akkor elmehetsz freelancernek: a magad ura vagy, és a külföldi ügyfelek tudnak annyit fizetni, hogy Magyarországon nagyon jól élj belőle. Ehhez viszont nemcsak programozni kell tudni, hanem menedzselned is kell magadat.
2021. dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10: Erre van egy nagyon jó megoldás: befektetés. Hogyha tudod, hogy 15-20 évig nincs szükséged a pénzre, a félretett összeg mehet részvénybe, gondosan átválogatott portfólióval, TBSZ számlára (így adót se kell fizetni a nyereség után). Fél-egy évig ha aktívan foglalkozol vele, akár magad is össze tudod állítani, nagyon sok szakirodalom tanít hogyan érdemes gondolkodni, mire figyelj oda.


Ugyanakkor itt is igaz a mondás, hogy sok pénzt csak sok pénzből lehet csinálni, így hosszú évek kitartó munkájával jutsz el a célodig, ami után már sokkal könnyebb lesz.


Hitelt egyébként nem feltétlenül vetném el lehetőségként, mert jobban jársz, ha saját lakásod után fizetsz havonta x összeget, ami 10-20 év múlva tiéd, mintha másnak adod ezt a pénzt, miközben bármikor kirakhat.

2021. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 Nagyon gyorsan változik minden, az olyan befektetés amivel egyáltalán nem kell foglalkozni, nem hoz eleget.

Mivel pénzből lehet pénzt csinálni, az csak az emberen múlik, hogyan ügyeskedik, el lehet jutni a sok pénzig. De kinek mi a sok? Hiába szedsz össze párszázmilliót, ha csak ott ül a bankszámlán, folyamatosan veszít az értékéből. Ha hirtelen kapnék 100 milliót, lehet én sem tudnék most hirtelen mit kezdeni vele. A lehetőségeket kell megtanulni meglátni, megszokni az arányokat, az érzelmeket teljesen kizárni, különben egyik pillanatról a másikra el fog tűnni. Egy átlagember nem képes ezekre, ezért sem gazdag mindenki, elfogadja hogy neki dolgozni kell nyugdíjig, csak így mehet. De nem. Sokkal nehezebb a gondolkodást átállítani, főleg úgy, hogy az iskolában sehol nem erre tanítanak. Ott cselédeket képeznek ki akik a főnököknek engedelmeskednek és csak nagyon kevesen képesek ebből kilépni.

2021. dec. 23. 16:07
 14/15 anonim ***** válasza:

Így van, évente felül kell vizsgálni a befektetéseket és ez nem rövidtávú, hanem minimum 15-20 évre szól. Nincs olyan dolog, amivel semmit se kell foglalkozni és mégis ömlik belőle a pénz, az a mese kategória. Ami pedig sokat hoz, nagy kockázatot rejt, könnyen lehet bukó belőle és kezdheted a gyűjtögetést elölről.


Hogyha nulláról indulsz, biztosan dolgozni fogsz nyugdíjig, nem tudod elkerülni. Mint írtad, az egyetemet se sikerült elvégezned, így szaktudást nem igénylő munkát tudsz vállalni, ami minimálbér kategória.


A legjobb befektetés mindig te magad vagy, mert a tudás, amit megszerzel semmivel se pótolható. Munkahelyről nem is beszélve, valaki beéri ugyanazzal a munkával élete végéig, mások szépen lépkednek előre és képzik magukat.


Másik dolog a cselekvés, amíg csak elmélkedsz rajta, de tetteid nincsenek, minden nagyon szép és jó, a legjobb éveid telnek, de nem haladsz előre az életben.

2021. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem végeztem el az egyetemet, a szak is rossz választás volt, a város számomra élhetetlen, mentálisan teljesen szét voltam esve. Érettségim van csak, utána vállalkozó lettem, amihez tulajdonképpen csak egy autó kellett. 2 éve kezdtem, havi 250-300-ról indultam, utána nagyon jól ment és átlagban fél milliót megkerestem egy hónap alatt. De nem dolgoztam reggeltől estig, órabérre kiszámoltam, olyan 4-5 ezerre jöttem ki. Most még mindig ez van, bár nem ment az utóbbi fél évben olyan jól, lehetett volna fejlődnöm, de annyira monoton hogy semmi kedvem ebben még többet dolgozni így nem is tettem érte, de legalább volt időm gondolkodni.

Aki nem mer kockáztatni, az sosem fog előre jutni. Nem ész nélkül, de ha nem hiszel abban amibe belekezdesz, akkor semmi értelme. Én tudtam hogy ez működni fog, mondjuk ilyen jóra nem számítottam azonnal.

Arra is gondoltam, hogy én szívesen elmennék önkénteskedni is különböző helyekre. Jó ilyen helyeken új embereket megismerni, segíteni, társaságban lenni, de ehhez előbb meg kellene oldani, hogy munkanélküli lehessek. :D

2021. dec. 23. 16:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!