Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes férfiként kezdeményeznem egy olyan lánynál aki nagyon félénk, és nem mutat érdeklődést felém?

Figyelt kérdés

Engem eddig visszatartott erősen ez a természete, mert nem akartam a "páncéljával" bajlódni. A fő baj hogy nem látom az érdeklődést felém, de másnál sem nagyon látom, és tudom hogy talán a félénksége miatt nem alakulnak nála párkapcsolatok. Állítólag szűz is.

Attól félek aszexuális, el is könyveltem annak, de nem tudom miként járhatnák ennek utána.

A barinőjével nem vagyok túl jóban.

Mivel elég csinos, ezért teljesen érthetetlen miként maradt egyedül, de az is miként közelíthető meg. Bennem sem ébreszt túl sok kedvet ez a csendessége (tényleg nagyon csendes, hangja sincs), de emellett túl tündéri ahhoz hogy csak én vegyek észre, valami nem stimmel vele.

Mit mondanátok egy ilyen csaj kapcsán?



2021. dec. 24. 00:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
ha ennyire odáig vagy érte, hívd randira, ne agyald túl, mert csak magadat szivatod. bele kell csapni a lecsóba :)
2021. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne lehetne más oka annak, hogy szűz? Nem akarom látatlanban megmondani, de ez meglepett, hogy szerinted semmi más oka nem lehet. Elég sok oka lehet a gyerekkori szexuális zaklatástól a vaginizmuson és a nőgyógyászati betegségeken át egészen a baktériumfóbiás OCD-ig. És ezek csak a komolyabbak, simán lehet visszahúzódó is, ahogy írod, félénk. Azért az élet ennél bonyolultabb. Szerintem amúgy udvariasan próbálkozz nála, lehet, hogy van esélyed. Igazából nincs jele, hogy ne lenne, de ha visszautasít, fogadd el.
2021. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom miképp kezdeményezzek nála.

Nagyon szótlan teremtés, hangja nincs is neki kb.

Aranyos nagyon, de nem tűnik túl nyitottnak még egy komolyabb beszélgetéshez sem. Így leginkább tanácstalan vagyok vele kapcsolatban, mert nem találom a kapcsolódási lehetőséget hozzá.

Amúgy munkahelyi a dolog, természetesen.

Eddig mindig úgy kezdeményeztem nőnél hogy mutatott legalább kevés érdeklődést felém, és ezt kihasználva közeledtem hozzá.

De nála ez valahogy nem járható, egy kis szótlan jégkirálynő.

Nagyon aranyos, de megközelíthetetlennek tűnik.

2021. dec. 25. 21:51
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad hogy beszélgettel már vele, akkor most van hangja vagy nincs.

Na mindegy, de ha mégis tököt növesztel és megprobalsz beszélni vele, nehogy azzal kezdd, hogy milyen csendes mert azzal rögtön elvágod magad nála.

Én is hasonló vagyok mint ez a lány,és megnyugtatlak ha vki bejön, annál össze szedem magam vmennyire, nem fosom a szót, de más jelekkel tudatom vele, hogy kell. Szóval törődj bele, hogy nem érdekled, ezért azért nem mutatja semmi jelét a tetszésnek. Így kár azon törni magad, hogy kezdeményezz szerintem.

2021. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nagyon vékony hangon halkan, kissé nehezen érthetően beszél

Szerintem a hangját fel sem képes emelni szegényke

Mondjuk ez előny is lehetne

2021. dec. 26. 07:49
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire lekezelően írsz róla akkor mi a francért akarsz tőle bármit is mégis?

De törődj bele, hogy esélyed se lenne nála, mert valszeg lejön rólad, hogy milyen vagy.

8,14es voltam

2021. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ebben mi a fene a lekezelő?
2021. dec. 26. 20:57
 18/18 Barito ***** válasza:
Hagyd a francba.
2021. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!