Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a magyar nőknek magasak az elvárásaik? Ez abszolút nem igaz. Csupán néhány apróságot kell teljesítened, hogy legyen esélyed.

Figyelt kérdés

1.Legyél jóképű

2.Legyél udvarias

3.Legyél izmos

4.Legyél gazdag

5.Legyél türelmes

6.legyél megértő

7.Tudjál főzni

8.Takarítsák

9.Mossál

10.Találd ki a nők minden gondolatát

11.Legyél határozott, de úgy, hogy ne sérts meg senkit

12.legyél rossz fiú, de ne bánts senkit

13.Legyen szabadidőd

Stb.stb...

Na ugye, hogy ez nem is sok elvárás? Ha ezt teljesíted, akkor 40%, hogy egy nő beléd szeret.



2021. dec. 25. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Lesz más kérdés is ebben a kategóriában, vagy csak a magyar nők elvárásairól olvashatunk? Nőknél sikertelen férfiként kérdem ezt. Már én is kezdem unni.
2021. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Annyira viccesek ezek az átlátszó kamu kérdések. Nagyon ügyes vagy, most mindenki elhiszi hogy te egy nő vagy. Ja, nem...
2021. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez egy reális probléma. A magyar nők nagyon sokat hisznek magukról. Volt egy határon túli barátnőm, annak nem volt ekkora arca.
2021. dec. 25. 17:56
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező habár túloz, valamilyen szinten igaza van. Egyre nagyobbak az elvárások. Szinte akkorák, hogy teljesíteni sem lehet őket. Beszélgettem én már szlovák, horvát és ukrán lányokkal is. Valahogy totálisan más volt az igényszintjük. Nagyon sajnálom, hogy egyikhez sem tudtam kimenni a kovid miatt.
2021. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj csak! Kihagytál három rettentő fontos dolgot!


14. Legyen legalább 180-190 cm magas

15. Legyen jogsija, és egy klassz kocsija

16. Legyen hitelmentes lakása

Ezeket rögtön elsők közé kellett volna írnod!

Ejnye bejnye! :))

Így kicsit magasabbra nyomnád azt a 40 %-ot! :)

2021. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Ilyeneket tapasztaltál, akkor nem egy országban élünk. Van egy réteg, akiknek minden kevés, de a többség nem olyan, mint amit te vizionálsz.
2021. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Csajok ti nem tudjátok poénra venni ezt a kérdést!?

Én nő vagyok, és én nem vettem magamra!

Az lenne itt a cél, hogy minél több nő magára vegye!

Én írtam az#5 választ, de látom, hogy valaki nem érti az iróniát!

2021. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Meséld már el légyszi, hogy te mit tudnál nyújtani! Komolyan kíváncsi vagyok rá!
2021. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Biztosan többet, mint a -

- te mit adsz a kapcsolatba?

- hát a puncimat

típusok :D

2021. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
2020-ban 67300 házasság köttetett, és ki tudja hány párkapcsolat. 2020-ban közel 100 ezer gyerek született. Tehát ezek szerint jópár pasi megüti ezt a szintet.
2021. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!