Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz nők között is van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők között is van, aki mindenképp szűz férfit szeretne?

Figyelt kérdés
Szexuális értelemben szűz.

2021. dec. 28. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2021. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan. De teljesen jogosan. Ha valaki nem szűz milyen jogon várja el a másiktól, hogy az legyen?
2021. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

normalis ember egy bizonyos kor utan elengedi ezt a szuzesseg-maniat. gimiben meg valahol ertheto es van benne valami aranyos, ha ket tini egymassal veszti el, de 20 utan nem eletszeru ilyesmit elvarni. raadasul amugy egy szuz ferfi benazasa es tapasztalatlansaga nem kifejezetten vonzo.


en elmultam mar 20, mikor elveszettem a szuzessegen, soha eszembe se jutott olyan szempontok alapjan keresni a partnerem, h szuz legyen. az volt a fontos, hogy szeressen, megbizzak benne es figyeljen ram, nem is volt szuz az, akiben akkor ezeket megtalaltam. de egy percig sem erdekelt.

2021. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van! De ez miért kérdés?
2021. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy hátha itt rábukkanok egy szűz lányra, aki érdekes lehet számomra és talán én is neki.


24 F

2021. dec. 28. 11:56
 6/17 A kérdező kommentje:

És érdekel az is, hogy van-e tényleg ilyen lány, akinek ennyire fontos a szüzesség, mint nekem.


Több szűz lánnyal beszéltem már, de egyiknek sem volt életbevágóan fontos ez, bár némelyikük előnyként tekint rá.


24 F

2021. dec. 28. 11:59
 7/17 anonim válasza:
90%
Engem egyáltalán nem érdekel. Biztos, hogy különleges, amikor 2 szűz fekszik le, mert végülis egymásnak adják a szüzességüket. Másrészt viszont talán jobb, ha egy tapasztalt férfival vesztem el. De ilyenen nem kell filózni. A személyiség a fontos.
2021. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nekem ez fontos.
2021. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Férfiként én szűz lányt szeretnék elsősorban, vagyis előny, tudnám értékelni :) én már nem vagyok szűz, de szerintem a fiú részéről egy kevés tapasztalat egyáltalán nem árt :)
2021. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is fontos.

L

2021. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!