Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha a lány még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány még nem elérhető?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy lánnyal véletlen, elbeszélgettünk. Megkedvelt, nagyon jóban lettünk, mindenképp találkozni és barátkozni akar velem. Nekem is nagyon tetszik. Még friss a dolog.

Amikor azonban a randi szóba került, kiderült, hogy nemrég ért véget egy hosszú kapcsolata, és ő még erre nem áll készen. Ti mit tennétek?


Amik eszembe jutottak, mint lehetőségek:

1. Továbbmenni, pápá, az élet rövid.

2. Barátkozni, reménykedni, hátha meggondolja magát.

3. Néha találkozni, beszélgetni, jóban lenni, tartani a kapcsolatot. De nem túl gyakran, mellette mást is keresni. Én efelé hajlok.

4: ? Egyelőre más ötletem nincs, mindent szívesen meghallgatok.


2021. dec. 29. 11:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Tudod. Egy szavazást nem lett volna olyan megeröltető megírni
2021. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
19%
1
2021. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
1: nem akartam. Szöveges válaszokat szeretnék.
2021. dec. 29. 11:52
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ünneprontó lenni, de sokszor (nyilván nem mindig, akadnak kivételek) a "nem állok készen rá" jellegű dolgokhoz érdemes hozzátenni a végére azt, hogy "veled". Én nem ölnék feleslegesen sok időt bele ebbe.
2021. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4: azt is hozzátette, hogy egyszer lehet hogy randizna velem, de persze előre nem ígér semmit. Tudom, ez még nem jelent sokat.
2021. dec. 29. 11:55
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább semmit nem jelent. Ha valaki nagyon érdekelné, akkor nem gondolkodna sokat rajta.
2021. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Jó hát nem tudom, nem vagyok a helyében. Egy hosszú kapcsolat utáni friss szakítással lehet hogy én is inkább szabadságra vágynék.
2021. dec. 29. 12:06
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

"Néha találkozni, beszélgetni, jóban lenni, tartani a kapcsolatot. De nem túl gyakran, mellette mást is keresni. Én efelé hajlok."


Mi van akkor ha találkozol valakivel aki akar veled kapcsolatot. Elkezdtek randizni, és újra előkerül ez a lány, hogy most már kész lenne ő is egy kapcsolatra. Akkor a kedvéért dobod a másikat?

Vagy ezt a lányt sérted meg azzal, hogy bocs, de igaz, hogy eddig fenntartottuk a kapcsolatot de már van más helyetted?

Az hogy "fél lábbal" vele vagy, de "fél lábbal" meg majd egy másikkal leszel esetleg, ez nem egy letisztázott szituáció.

Magyarul te ezt a lányt talonban akarod tartani.

Az ő részéről meg nem lehet tudni, hogy mi lesz ha kiheveri a szakítását, mert lehet, hogy találkozik valaki mással akibe rögtön beleszeret, akkor meg te maradsz hoppon.

2021. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Én amondó lennék, hogy tartanám a kapcsolatot, ha nagyon bejön, hátha megváltozik, de nyitott lennék másra is (amit nyilván nem titkolnék el), szóval nem köteleződnék el mellette. Szóval én a hármasra szavazok. Ha nincs a képben más, teljesen fölösleges dobni ezt, viszont elköteleződni mellette is tök fölösleges.
2021. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

8:

“Mi van akkor ha találkozol valakivel aki akar veled kapcsolatot. Elkezdtek randizni, és újra előkerül ez a lány, hogy most már kész lenne ő is egy kapcsolatra. Akkor a kedvéért dobod a másikat?”

Ezt majd akkor eldöntöm. De kényelmes helyzet, mert én választok. Nyilván csak egyet választanék.


Szerintem itt mindenki tisztában van a helyzettel, nincs átverés.


“Az ő részéről meg nem lehet tudni, hogy mi lesz ha kiheveri a szakítását, mert lehet, hogy találkozik valaki mással akibe rögtön beleszeret, akkor meg te maradsz hoppon.”

Ez is benne van a pakliban, sőt szerintem a legnagyobb eséllyel. Ekkor életbe lép az 1. forgatókönyv.

2021. dec. 29. 12:14
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!