Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók! Hányadik egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Hányadik egyedül töltött szilveszteretek ez?

Figyelt kérdés

Szokásos szilveszteri rinya kérdés következik, még nem nagyon láttam😀


Hányadik éve ünneplitek egyedül a szilvesztert és mivel telik így ez a napotok?


Gondolom másnak is még magányosabb ez az este, mint az év többi napján, legalabb gyűljünk kicsit össze.


Jövőre már ti is párkapcsolatban szeretnétek lenni?


2021. dec. 31. 22:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Jelenleg ez az első.
2021. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
29%
666 hail satan
2021. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

5.


De ha 4 év múlva 40 évesen is szilveszterkor itt leszek fent ezen az oldalon akkor fejbelövöm magam.

2021. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Az első.


Igazából én sosem voltam az a nagy bulizós, exemmel is ritkán volt jó a szilveszter. Ő hamar elaludt, én unatkoztam mellette.


Párkapcsolatban akkor leszek, ha úgy alakul. Lassan egy éve, hogy szakítottam, és már lehetett volna azóta kapcsolatom, de nem szeretnék meggondolatlanul beleugrani semmibe sem.

2021. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
3., de remélem, hogy jövőre végre ismét lesz párom, mert betöltöm a 40-et.
2021. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

Egyhuzamban a 8.

Párkapcsolatban nem szeretnék lenni, de szexelni - sokat és jót, egy olyan partnerrel, akivel kölcsönös és nagyon erőteljes a vonzalom, őrülten kívánjuk egymást, leírhatatlanul működik a kémia stb. - végre már igen ennyi idő után, csak hát álmodik a nyomor...

Amúgy ugyanolyan nap, mint a többi, nem csináltam semmi különöset, csak a szokásos kötelezőket.

(30/N)

2021. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Társas magány számít ?:)
2021. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem is számolom. Meg igazából nem is érdekel. Legutóbb mondjuk pont szilveszter napján dobtak ki. Azóta már áldom az illetőt, szuper döntés volt🙂

Boldog új évet!🎉

2021. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Pár nélkül a 31. :D, mivel sose volt. Egyébként családi körben vagyok, megszokottan.


Pár éve haverral nagynehezen leszerveztem, hogy üljünk össze kicsit biliárdozni, dumálni, de nem volt nagy szám, szóval inkább egy barátnő kellene, de arra nem sok esélyt látok egyelőre.

2021. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%

De ha 4 év múlva 40 évesen is szilveszterkor itt leszek fent ezen az oldalon akkor fejbelövöm magam


Elég 41 évesen, az pont 10 év lenne. Amúgy kicsit hasonlóan gondolkodom én is, 37 vagyok, szóval 3-4 év múlva én is elgondolkodom ezen. Rem nem kerül rá sor neked sem, és nekem sem.

2021. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!