Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mellőznek a lányok?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban voltam szilveszterkor. Korábban is tettem fel kérdést, kértem tanácsot, ugyanis nem érzem jól magam a bőrömben. A beszédhangom és az alkatom miatt folyamatos nehézségeim vannak az ismerkedés terén. Volt ebben a házibuliban szingli lány is, meg más lányok is, egyedül. Észrevettem, hogy velem "nem úgy" táncoltak, mint más fiúkkal, beszélgetni nem is nagyon akart egyik sem velem. Aztán persze az egyik lánynál egy magas deltás srác lett a befutó... Persze nem omlottam össze, mert már megszoktam. Csak azért rossz volt így indítani az új esztendőt. Ti mit tapasztaltok úgy általánosságban? Sztorikat várok :)

2022. jan. 2. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj az alkatoddal és a hangoddal?
2022. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
A hangmagasságom nem előnyös a hangszínemmel együtt. 177 centi vagyok és 53 kiló.
2022. jan. 2. 16:23
 3/81 anonim ***** válasza:
92%
Túl magas a hangod? A testalkatodon tudsz alakítani, az izom jól mutat a vékony alkaton is :)
2022. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
94%

Nekem relatív magas hangom van férfiként. Sokáig én is olyan hátrányként tekintettem erre, ami miatt eláshatnám magamat, de igazából csak akkor volt nagyon gáz amikor izgultam. Tudatos odafigyeléssel sikerült rajta rengeteget javítanom és sikerül olyan tartományban tartanom, ami sokkal tűrhetőbb.


Nem hiszem, hogy a hangod a legfőbb probléma. Súlyban viszont egy 20 kg még bőven elférne rajtad.

2022. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
Volt már a hangommal kapcsolatban kiírásom, óriási veszekedés lett belőle. Nem akarok nagyon részletesen belemenni, de nagyon problémás a hangom, amit nem lehet csak úgy férfiassá tenni, de még átlagossá sem.
2022. jan. 2. 16:29
 6/81 anonim ***** válasza:
89%

53 kg? Vékonyka lehetsz.


Még 15 éves vagy fejlődésben lévő?

2022. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
66%
Nem most mutálsz? Van aki 9-10 éves szokott, de van akinél később jön ki.
2022. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, bocsánat, hogy nem jelöltem a koromat, pedig fontos lett volna.
2022. jan. 2. 16:32
 9/81 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, nem a hangod miatt nem érdekeltél senkit, inkább csak nem ismertek, vagy küllemre nem jöttél be nekik.
2022. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
Ezekkel a tanácsokkal tényleg nem tudok mit kezdeni. Hasonló tapasztalatokat várok inkább, történeteket. Túl vagyok már rég ezeken a "biztos lesz valaki akinek tetszel" sztorikon.
2022. jan. 2. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!