Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam el, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy soha nem lesz párom?

Figyelt kérdés
Huszonéves hetero srác vagyok, nem incel közösség tagja. Nem volt párkapcsolatom még, szűz vagyok. Olyan problémával küzdök, ami miatt valószínűleg soha nem lesz barátnőm, párom, gyerekeim. Függetlenül attól, hogy milyen helyzetben vagytok, ti hogyan küzdenétek meg ezzel?

2022. jan. 6. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi az a probléma? Ha gondolod, akkor írd meg privátban.
2022. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Az incelség nem egy közösség, hanem egy magányos egymásnak is farkasa emberekből álló massza. Közeg.

Amúgy meg hagyd abba a rinyálást, ne akarj oda tartozni

2022. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha elfogadod, akkor biztos hogy nem lesz párod. De ha azt fogadod el, hogy lesz párod, akkor idővel biztosan lesz!

Minden jót!

2022. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Jó helyen kell keresni! Aki akar az tud párt találni én így látom! Mindenkinek lehetnek negatív tulajdonságai,betegségei vagy egyébb rossz dolgai! Attól független hogy nem tudom mi miatt keaeredtél így meg, de próbálj pozití an állni a dolgokhoz az már fél siker...mármint a kisugárzásod!
2022. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért a probléma sem mellékes, hogy miféle. Valami betegség, vagy egyéb.
2022. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Üdv


Egy cipőbe járunk

Sörözünk?

2022. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Feleslegesnek tartom leírni, elég ha én tudom, hulladék kategória vagyok.
2022. jan. 6. 16:48
 8/13 harebell ***** válasza:
82%
Így, hogy nem írod le, nem nagyon lehet tanácsot adni. Szerintem egy pszichológus rádférne, de egyedül ő se tud csodát csinálni, ha nem akarsz változtatni.
2022. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 6. 17:53
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
De akkor incel vagy. Te mondtad, h hulladék kategória vagy. Amúgy 35 körül már beletörődsz ebbe szép lassan., 37 F.
2022. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!