Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5-6 alkalommal találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-6 alkalommal találkoztam egy lánnyal, állítólag jól érezte magát, de csak barátnak tart és nem tudja elviselni a kapcsolatokat és a randit sem, létezik ilyen?!

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem akar családot, nem szokott találkozni senkivel, aki barátja akár, mert irritálja. Egyszer egy héten, talán kétszer, de elege lesz, ő a “saját életét akarja élni” állítólag, nem akar változni senki kedvéért stb… nagyon fura, de közben meg egy kedves lány, akivel jó lenni és azt mondja szívesen találkozik is, de csak hetente. A családja néha hiányzik neki, de igazából őket se nagyon bírja, nem szívesen találkozik velük se. Van ennek a viselkedésnek elnevezése?

2022. jan. 8. 23:48
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
25 éves, gyönyörű lány, aki azért magamutogató képeket rak ki az instagramra, de mindig egyedül és ott is hirdeti, hogy egyedül lenni jó…
2022. jan. 8. 23:51
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos létezik, exem is hasonló, ezért dobott, merthogy egyedül akar lenni. Szomorú, hová jutott a világ.
2022. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
37%

Egyedül akar lenni = nem veled


Vagy tényleg van valami a fejben

2022. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%
Asperger szindróma! Az tipikusan így csapódik le a párkapcsolatokban. Ezen nem lehet változtatni, ö így született.
2022. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Most olvasom (angol nyelvű oldal), ahol egy “kínai nevű” csaj ír ilyesmit, szinte ugyanazokkal a szavakkal, mint az általam említett lány (ő is külföldi, angolul beszélünk)! Egész félelmetes, nem is sejtettem volna. Mondta ugyan korábban is, de nem gondoltam, hogy ez ilyen komoly…
2022. jan. 9. 00:11
 6/42 anonim ***** válasza:
5! Mit mondott?
2022. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet az Aspergerről! Nála ugyan talán van evészavar (központi kérdés az étel, más nem is nagyon hozza lázba), képes napokig ki se mozdulni a kollégiumi szobájából (aztán, ha néha kedve van, akkor azért sétál egyet), de viszonylag értelmes (bár szerintem kicsit figyelemzavaros, a tanára szerint pedig az órákra csak aludni jár be). A tanulás (már) nem érdekli, bár van diplomája, de most valami “könnyű fizikai” munkát végezne inkább. Velem ő kezdeményezte az ismerkedést, nagyon vidám lány benyomását kelti néha, nekem az a benyomásom. Aztán, miután a találkozó után írunk egymásnak, köszöni, jó volt, de akkor most már legalább egy vagy két hétig hagyjuk is egymást… ezerszer meg tudta volna szakítani velem a kapcsolatot, de nem akarja (bár leginkább mindegy neki, bármit csinálunk, azt mondja, nem bánja, ha én akarom).
2022. jan. 9. 00:25
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
7! Ez 100% hogy Asperger ezek alapján.
2022. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

6,

Azt mondta, hogy olyan életet akar, ahol van egy saját lakása (nagy konyhával, sok kaja), kert véletlenül se kell, felesleges hülyeség. Főleg étterembe járni és néha találkozni barátokkal, de kötődni egyáltalán nem akar senkihez (emotionally attachments). Az instagramon meg (a szinte félmeztelen képein kívül) leginkább durva szöveget posztol, kit hogy boncolna fel (fiktíve) stb…

2022. jan. 9. 00:32
 10/42 Barito ***** válasza:
A hármas válaszolónak van igaza.
2022. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!