Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jussak előre? Még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jussak előre? Még a profil megtekintésig sem jutok el a neten?

Figyelt kérdés

Sokan itt problémáznak, hogy mennyi oka van, hogy nem találnak társat.


Nekem még a profilomat sem nézi meg senki, csak a 60 felettiek. Üzenetre végképp senki sem válaszol(vagy sablon elutasító üzenetet), randiig eljutni ilyen netes társkeresőn egy álom kb. És akkor még ott van, hogy élőben is stimmeljen a dolog.


Jó képeim vannak, normális profil leírással. Ennél többet nem tudok tenni.


2022. jan. 14. 05:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen netes társkeresőkön próbálkozol?
2022. jan. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom férfi vagy. És gondolom "vadászol" egy társkeresőn, és te kezdeményezel a kiszemelt nőnél. Tehát hogy eljussanak a profilodig fel kell kelteni a figyelmüket, érdeklődésüket, hogy kíváncsiak legyenek rád. Ezt nyilván egy szia, ismerkedünk dumával nem fogod elérni. Főleg hogy 20másik pasi ír rá. Az ilyen semmilyen nyitásokat figyelembe se veszik. Mert válogathatnak. Úgyhogy ebben fejlődj, használd az eszed, hogy kitünj a tömegből!
2022. jan. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjél személyesen. Férfiként ezek az alkalmazások csak arra jók, hogy feszültséget generáljanak.
2022. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ismerkedj személyesen.


Nem tagadom, hogy a korral úgymond tudatosabbá válik az ember párválasztás terén, de a döntő úgymond mégiscsak a kémia lesz, hogy megfog-e valami a másikban, jól érzed-e magad a társaságában.


Nekem a netes ismerkedésnek állásinterjú szaga van. Én nőként mondom, hogy utálom, ezért nem vagyok fent egyiken sem. Van, hogy Facebookon betalálnak, de ha beszélgetek is velük, akkor is olyan steril. Én is úgy érzem, hogy meg kell felelnem, mintha állásinterjún lennék, és gondolom, a másik fél is, aki ír nekem.

2022. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

#2, #3 és #4 válaszolók láthatóan egy alternatív valóságban élnek a társkeresés terén. Valószínűleg nincsenek vagy alig vannak személyes tapasztalataik, s a partvonalról osztják a tanácsaikat. Nekem több éves társkeresési tapasztalatom van, így tudom, mi a kőkemény realitás. Le is írom.


Először is: a netes társkeresőkben egy átlagos kinézetű férfi hiába ír nem sablonos, személyre szóló, kulturált hangvételű kezdeményező üzeneteket hozzá hasonló korú nőknek, nagyjából úgy húsz-harminc nőből egy fog pozitívan válaszolni. Nemcsak szupermodellek, hanem átlagos kinézetű nők is. S a pozitívan válaszolók legalább háromnegyede minden ok vagy magyarázat nélkül eltűnik levelezésből, mielőtt az első randi megtörténhetne. Az ember egy ismerkedésben ha korrekt akar lenni, akkor nem adhatja ki magát másnak, mint aki, csak azért, hogy ne kapjon elutasításokat.


Az élőben való ismerkedés pedig középkorúan (ha valakinek a munkahelyén és a baráti körében nincsen szabad, potenciális partner) gyakorlatilag lehetetlen. A szórakozóhelyeken 25 alattiak és szexkapcsolat-keresők vannak. Az utcán, boltban vagy buszon való leszólításhoz pedig túl bizalmatlanok a nők. (Én próbálkoztam ilyennel, s hiába beszélgettem el valakivel spontán, nem lett folytatás.) Egy középkorú férfinak nagyon valószínű, hogy a neten kívül nincs más lehetősége.

2022. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5: A szórakozóhelyen manapság főleg férfiak vannak. 90 -10 a férfi nő arány. Régen sokkal jobb volt, ahogy az online is.
2022. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"Jó képeim vannak"

Vagy mégsem. Vagy rossz appot/oldalt használsz. Menj fel tinderre.

2022. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7, Azt a fost inkább elkerülöm jó messzire.
2022. jan. 14. 13:18
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
#8: Oké, ezzel a reakcióddal el is árultad, hogy mi a helyzet... :D Érthető, hogy miért nem kíváncsi rád senki.
2022. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9, Na miért mi a helyzet? Mesélj?
2022. jan. 14. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!