Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn minden fiú,akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn minden fiú,akivel elkezdtem ismerkedni akár fél- vagy egy óra elteltével válaszoltak.Persze,most is nem én kezdeményeztem,de akkor miért nem ír szinte rögtön vissza,ha én érdeklem őt?Aktív szokott lenni pedig. 19/L

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek,tapasztalatotok?

Köszönöm előre is.



2022. jan. 14. 09:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet.


1: Van élete.

2: Nem akar csicskának tűnni aki csettintésre ugrik és látszik rajta, hogy bármikor elérhető, ez általában nem jön be a lányoknak / nőknek, kontraproduktív ez a viselkedés, szóval inkább vár a válaszokkal, hogy úgy tűnjön, hogy van élete és normális.

2022. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, amikor Tindereztem, én is volt, hogy nem írtam vissza egyből. Hogy miért? Mert van életem. Van, hogy a barátaimnak, páromnak se tudok egyből visszaírni, mert nem mobilozhatok egész munkaidő alatt, meg korán szoktam elaludni, általában sokan akkor még full éberek. Nekem is szóvá tették többször is, de én nem is akartam onnantól kezdve folytatni az ismerkedést, mert aki azonnali választ vár és lecsesz, ha nem kapja meg, annak nincs élete és azért nem gondol bele abba, hogy nekem van, plusz elég bunkó is némelyik. Azt én se szeretem, ha pl csak este 10 kor ír egy mondatot, de nem várhatja el senki, hogy egy random online profilnak a rendelkezésére álljak 0-24.
2022. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Akkor az nem jelent rosszat,ha kicsit megvárat?Felakarja hozni magára csak a figyelmet,vagy hasonló a cèlja?
2022. jan. 14. 10:52
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Rögtön válaszol: nincs élete, needy lúzer.


Amikor akar/tud válaszol: nem érdeklődik, várat.


Döntsétek már el mi a fszom bajotok van :D

2022. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Én azért várnék 1-2 napot, miután eldöntöm, hogy tényleg nem válaszolt nekem. Ugyan már, hagyd, van aki nem ül a gép előtt egész nap.
2022. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%

1, Csak a legjobb pasikat húztad be, akik melletted 10 másik nővel beszélnek, akik nálad jobbak. (Erre persze leírod, hogy neeem, átlagjóskákat húztál csak be.)

2, Kivételesen ronda vagy. (Erre is leírod, hogy nem.)

3, A férfiak tanultak a nőktől a "kommunikációról".

2022. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
6-os miért kell bántanod?
2022. jan. 14. 12:21
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem én húztam jobbra,hanem ő,a beszélgetést is ő kezdeményezte,nem én,úgyhogy ezzel nem értek egyet
2022. jan. 14. 12:29
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
#7: Mivel bántanálak? Feltettél egy kérdést, válaszoltam. Ez nem bántás.
2022. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Te suliba jársz ugye? Én is még amikor nem dolgoztam, akkor vártam el, hogy azonnal válaszoljanak, mert akkor még én is egész nap telefont nyomkodtam.
2022. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!