Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon sok a jó nő tinderen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a jó nő tinderen. Tegyük fel nagy része kamu, még így is sok marad. Aki ennyire jó, hogyhogy nem tud bepasizni?

Figyelt kérdés

Érthetetlen az egész. Az oké hogy őket nem érdeklem, 11 matchemből 3 nő, ha tényleg az a jó, de ők sem válaszolnak. A maradék 8 se nagyon töri magát, lehet nem én vagyok az igazi, de na, legalább látnám hogy van valami igazi, azzal beszélget, majd törli magát, de ez sincs. De a kérdés nem rájuk vonatkozik, hanem hogy minek van egyáltalán olyan, aki annyira szép, hogy akár az utcán leszólítástól is be tudna pasizni... jó, ez a másik véglet, de értitek, meglátok egy jó nőt 28-35 év között, és le vagyok döbbenve, hogy nemhogy mit keresel itt, de mit csináltál az elmúlt 8-10 évben, hogy nem találtál igazit. Mert ha a szépek nem találnak, nekünk csúnyáknak még úgy sem lesz.


31 F


2022. jan. 14. 20:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
1:annyira szépek mint mi férfiak lennénk alapozóval és sminkkel. 2: nagy részük már nem aktív az oldalon csak valaha regisztrált. 3: nyilván tudna 100 hapsik szerezni egy hétvége alatt, de ő Mr. Armanit szeretné
2022. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kiegészítésül még annyit, hogy azért vagyok tinderen, mert élőben nem merek kezdeményezni, de neten könnyen tudok beszélgetni. Ám azt látom, a tinderes nők pont nem képesek kommunikálni. Viszont akkor nem is lenne kötelező regisztrálni. Emellett pedig a jó nők (akikkel sosem beszéltem) számára nem okozhatna gondot az ismerkedés, hiszen kinézetük vonzza a férfiakat.
2022. jan. 14. 20:07
 3/26 anonim ***** válasza:
27%

Ezek az appok hulladékok. Egyrészt egyiknek sem az a lényege, hogy ténylegesen találj párt, különben nem lennének felhasználóik. Másrészt nem életük szerelmét keresik ott a nők, hanem egy jó partyt aki megfarkalja őket. Még azok is akik kiírják, hogy nem alkalmit keresnek (hozzá kell tenni, hogy "veled").


Ami leginkább illúzióromboló, hogy a bőség zavarában elég hamar elszáll az egojuk, közben a legtöbb felhasználó egy ürítésen kívül másra nem jó.

2022. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
De az, hogy valaki jól néz ki, nem jelenti azt, hogy tud élőben beszélgetni.
2022. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

4: élőben a nőnek nem is kell beszélgetnie, csak engednie, hogy a pasi felszedje, a nem beszélgetős rész azokra vonatkozik, akik egyáltalán válaszoltak nekem, nem túl szépek és ők sem vitték túlzásba az írást


legjobb az akire 10 napon át 10xre ráírsz, de a 11. napon ha nem írsz akkor ő sem rád... tehát ennyit se jelentesz neki

2022. jan. 14. 20:14
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

De a nők nem akarnak csak bábuk lenni, akiket "szedni" kell. Ők is meg akarják mutatni, hogy kik, csak élőben sokszor nem megy.


Ne a tiktok ribiket vedd alapnak.

2022. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%
#5 neked inkább kínából kellene feleséget rendelned, vagy valami sugarbabyt összeszedned.
2022. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Túl szép nőket pláne nem mernek utcán leszolitani

Sokan magányosak mert férfiak tartanak tőlük hogy kevesek hozzájuk

Kevésbé szépeket se nagyon

2022. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

Férfi ismerőseim, akik kipróbálták a társkeresőt pár éve alapvetően azt mondták, hogy érdekes módon nem a ronda nők voltak ott, hanem inkább a diplomások, és a legtöbb elég jól is nézett ki.

Valószínűleg tényleg nem is a külsejükkel van baj, hanem az igényeikkel. És lehet itt fikázni őket, hogy miért ilyen szemetek, hogy nem elégednek meg egy ronda, csóró gyári munkással. De a tény az, hogy minél okosabb, minél magasabb beosztásban és minél gazdagabb egy nő, annál inkább szűkül a választék a számára. Tudom, hogy igazságtalannak tűnik, de egy nő, aki keres mondjuk havi 1 millát, az nem szívesen áll le valakivel, aki csak minimálbért keres. És ennek az a legfőbb oka, hogy nem akarja, hogy kihasználják. Ha egy nőnek van 2 diplomája, nyilván nem szívesen áll le valakivel, akinek csak 8 általánosa van, mert nem lesz semmi közös témájuk. Ha egy nő szép, ad magára, sportol, jó alakja van, nyilván ugyanezt elvárja a párjától is. Na, az ilyen nőknek nagyon-nagyon nehéz társat találni.

Ráadásul a társkeresőn fent lévő férfiak nagy része csak alkalmi kalandot keres. Főleg az a kevés, aki pont megfelelne az ilyen nőknek. Mivel az ilyen típusú férfi minden nő álma, ők meg nem szívesen állapodnak meg.

Az is biztosan árnyalja a képet, amit itt korábban már írtak, hogy most már nagyon könnyű szépnek lenni az appok segítségével, szinte mindegyikben van már retusáló funkció. Smink, frizura, megvilágítás, retusálás, és kész is a bomba nő.

A másik, amit mondtak nekem a férfi ismerőseim, hogy ezek a szép nők, akik 40 évesen is egyedül vannak, mind zakkantak. Mindegyiknek volt valami nagyon fura dolga, ami miatt pár randi után messzire menekültek a jelöltek.

2022. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Szépnek tartom magam, mégis problémáim voltak az ismerkedéssel.

Az utcán sosem szólított le senki, ez nem is jönne be, furának találnám. Épp megyek valahová, ne tartson fel, pláne úgy, hogy csak a külsőmet látta.

Szórakozóhelyen pedig 10-ből 8 alkalommal ágyba akarnak vinni, a maradék két esetben pedig vagy csak táncolni, smárolni akarnak, vagy pedig nekem nem tetszik az illető.

2022. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!