Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy ne legyen sértő?

Figyelt kérdés

Szóval, körülbelül egy hónappal ezelőtt kezdtem csevegni egy orosz lánnyal...(Badoo-n)


Jól kijövünk, minden nap írunk egymásnak...


De van egy problémám vele, amit nem tudom, hogy mondjak el neki anélkül, hogy sértő lenne.


Nagyon sok sminket használ... :D Legalábbis az összes képén olyan festett, hogy az arca úgy néz ki, mintha műanyag lenne... Arra gondoltam kérek egy képet róla smink nélkül (se alapozó, semmi :D).


Hogy tudnám ezt a tudtára adni anélkül, hogy sértő lenne?


Tényleg nagyon "rám van kattanva", nekem is tetszik (nem csak külsőleg) szóval, jól jönne pár hasznos tanács...


Talán küldhetek képet privátban, annak aki komolyan segíteni akar...



2022. jan. 14. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én kerek-perec írnám neki, hogy szeretnék róla látni egy természetes képet is smink nélkül. Ha ennyiért besértődne akkor ennyi volt.
2022. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy sértés nélkül! Minek ismerkedsz olyannal, aki nem tetszik úgy, ahogy van? Kapcsolatban is be fognak inteni, ha meg akarsz változtatni valakit.
2022. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg mondd, hogy nagyon szép, de szívesen látnál róla olyan képet, amin nincs rajta smink. Vagy csak minimális. Aztán ha úgy is tetszik, akkor mondhatod, hogy szerinted sokkal szebb természetesen, nincs szüksége annyi sminkre, mert csak elfedi ezt. (Utána persze az ő döntése, hogy mennyire akarja festeni magát, de talán akkor kevésbé érezné szükségét, hogy mindig olyan képeket küldjön magáról, amin szinte vakolat van rajta.)

Egy ilyenen nem hiszem, hogy bármi megsértődne.

2022. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
*bárki, csak átírta a telefonom
2022. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem spambot vèletlenül, akinek mesterséges intelligencia generàlt profilkèpe van ami mindig csak az írja amit látni szetetnèl, és csak a lehúzàsra megy?
2022. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

#5 voltam, orosz hackerek már csak ilyenek.

Ha repjegyre kérne mondd meg inkább te mész 😁

2022. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

#6

Akkor kifizeti a jegyet a "nő" és csóri veséjét lopják el.

2022. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat (különösen neked #3-as)...Valós személy ez nem kérdés...rengeteg hangüzenetet váltottunk, es láttam a V Kontakte profilját is...
2022. jan. 14. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Már csak a videobeszélgetés hiányzik.
2022. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Valós személy , de ki tudja kik vannak mögötte mèg, a csalók is fejlődnek.


Ki tudja mikor jön el az első nap amikor pénzt kér.


Lehetne annyi eszed kérdező , hogy legalább felmèred - mèg ha nem is kamu - hogy egy ilyen kapcsolat fenntartása pénzben , időben , energiàban mekkora hatalmas.

2022. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!