Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, az incelek "chad típusú pasikról" alkotott eszményképüket valóban kicikizte az új Mátrix film? Vagy az egész csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Mert ugye Trinity agresszív férjét Chad-nek hívják. Markáns állkapcsa van, és viszonylag az a modell kinézetű. Ráadásul a filmben Trinity el is hagyja Chad-et.


Itt egy kép: [link]


Ha hozzávesszük azt, hogy a Mátrix filmek mindig is társadalomkritikai szerepet töltöttek be, lehet alapja a kérdésben szereplő elméletnek? Vagy az egész csak a véletlen szüleménye?



2022. jan. 16. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
vagy a nőket figurázta ki, hogy tényleg összejönnek az agresszív Chad-del
2022. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Ez is lehetséges, de akkor Trinity miért hagyja el Chad-et? Mert ha valóban az volt a cél, fordítva kellett volna történnie, mivel ha jól tudom, a chadek nagy nő csábászok, és nem horgonyoznak le egyetlen egy nő mellett.

2022. jan. 17. 01:22
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Erről én is akartam kérdést

Nagyot röhögtem mikor meghallottam a férj nevét

Vajon véletlen?

A Mátrix filmekben minden részletnek üzenete van

2022. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy nem cikizett ki senkit a film szerintem

De a férj neve a nagybetűs férfit jelképezi, aki úgymond "leköti" Trinity-t. A chad pedig elsősorban egy alfahím, és csak másodsorban nőcsábász

Szóval amúgy remek a névválasztás, egy olyan férfira utal aki mellett egy nő szívesen köti le magát

Ahogy Trinity is tette

De ha úgyvesszük kinézetre Neo is Chad, szóval nem érdemes többet belelátni

2022. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
egyszerűen csak egy popkultúrális utalás, arról nem is beszélve hogy keeanu reeves kb 15 centivel magasabb volt nála
2022. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Chad a neve a valóságban is az embernek, aki játssza, ő rendezte a John Wick filmeket, és az benne a meta, hogy az előző filmekben Keanu dublőre és stunt coordinator volt (harcos jeleneteket "megkoreografálta".)
2022. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!