Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mennyit illik letenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyit illik letenni az asztalra férfiként ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

30-40 korosztályra gondolok.

Meló és fizetés szempontjából mi az ami átlagnak számít egy lány szemében, ismerkedéskor, és mi ami már átlag fölötti.

Akár életmódra lebontva is érdekelne kinek milyen válasza van erre.


2022. jan. 28. 20:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

És a csajnak mennyit "illik" letenni?


Hülye a kérdésed.

2022. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Nettóban vagy bruttóban?
2022. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Semennyit, normális nőknél ez nem mérvadó, csak ne legyél hajléktalan és legalább tudd eltartani magad.
2022. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nettóban kérdezném, de nem csak a fizu érdekelne, hanem minden más is amit kérdeztem.
2022. jan. 28. 20:50
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem értem ezeket a kérdéseket, mert mikor én randizgattam, sose került szóba a fizetés. Párommal fél eve vagyok együtt és hogy mennyit is keres pontosan nem tudom.
2022. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%

Nettó 800 ezer, bruttó 18centi!


Sajnálom, de ez alatt nem fognak veled szóba állni!

2022. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a pénz marhaságot sosem értettem, persze lehet, hogy én nőttem fel más világban....


randizgatásnál majd ismerkedésnél, soha nem volt téma, hogy ki mennyit keres, sőt köze sincs hozzá.


Ez akkor lesz érdekes, ha összeköltöztök.


Egymást szoktuk megismerni, meg maximum azt, hogy mi am unkája mennyit dolgozik, de azt, hogy kinek mennyi pénze van és mennyit keres........

2022. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Sokat randizgattam az elmúlt években, egyszer sem merült fel hogy ki mennyit keres. Sőt megsúgok neked valamit. 1 éve vagyok együtt a párommal, azóta se tudom pontosan mennyit keres
2022. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
IQ-ból, vagy milyen szempontok alapján?
2022. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

A tündérszép királykisasszony elhatározza, hogy férjhez megy. El is mondja az apjának, hogy hirdesse szét heted-hét országra. De csak ahhoz megy, aki kiállja a próbát. Kihirdeti a király, s özönlenek a hercegek, grófok, válogatott cigány legények.

Igen ám, de sorra megbuknak a vizsgán.

Egyszer arra jár a szegény vándorlegény, és beáll a sorba ő is, szerencsét próbálni. Nevetik is a hercegek, grófok, válogatott cigány legények, hogy mit akar itt ez a csóró, szerencsétlen, hiszen ők sorban kudarcot vallottak.

Mivel azonban mindenki próbálkozhat, egyszer a vándorlegény is sorra kerül.

- Menjünk ki, sétáljunk egyet a tündérkertben! - invitálja a királylány.

Kimennek, és elmennek a csilingelő aranyalmafa alatt, átmennek a szólószőlők között, és elérnek az ezüstpatak partjára. Ott a tündérszép lány lehúzza az ujjáról a gyémántokkal ékesített aranygyűrűjét, és bedobja a patakba, majd ezt mondja a legénynek:

- Vedd ki, és add a kezembe!

A szegény vándorlegény úgy tesz, ahogy a királykisasszony kérte, mire az megszólal:

- Ez a sok idióta meg mind a patakba ugrott!

2022. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!