Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tényleg akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg akar tőlem valamit ez a lány, vagy csak instás kamu profil?19l

Figyelt kérdés

Most leszögezem, biszex vagyok, ha valaki nem szereti az ilyesmit, az ne húzza itt az idejét.


Szóval pár hónapja random rámírt egy ismeretlen csaj instán, kiderült, hogy ő is biszex, meg jól kijövünk. Néha hetekig-honapokig nem irkalunk, aztán megint rámír. És nekem fura, mert mindig azzal jön, hogy hiányzok neki, meg ilyenek, holott nem is találkoztunk. Illetve a képek alapján nagyon szép lányról van szó, én meg hát, hogy is mondjam.... Legnagyobb jóindulattal is átlagos vagyok, maximum az arcomra mondanám, hogy szép, nem nagyon, de nekem tetszik.

Szóval ilyen túl szép, hogy igaz legyen sztori. Viszont az aktivitása instán ilyen normális, vannak kint néha videók storyba, szóval lehet, hogy nem kamu


Szerintetek?


2022. jan. 31. 23:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Én általában az alapján tudok tájékozódni ilyen esetekben, hogy reális-e a követők/követett arány, van-e megjelölve képeken és jelöl-e meg másokat a bejegyzéseiben, illetve, hogy valósnak néznek-e ki a képei (tehát mindig ugyanaz a személy szerepel rajtuk, esetleg képfelismerőbe betenni, egyből kiderül, ha netről szedett kép), ha látszik az arca a képeken, akkor úgy könnyebb megállapítani. A legkorábbi bejegyzését is érdemes megnézni, ha évekkel ezelőtti, akkor nagyobb esélyt adnék annak, hogy valós profil. Esetleg, ha kint van a neve, akkor arra a névre rá lehet keresni más platformokon is, hogy van-e profilja.
2022. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Hát nekem is van ilyen bisex lány ismerősöm aki nem túl szép. De olyan lánnyal beszélget hogy hűhah :0

Szóval simán lehet hogy tényleg bejössz neki. Találkozzatok egy forgalmas helyen és kiderül kamu e.

2022. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Kamu
2022. febr. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!