Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 60 év körüli vagyonos férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60 év körüli vagyonos férfiként milyen nőkkel érdemes még kapcsolatot kezdeményezni a mai világban?

Figyelt kérdés

Vagyonos alatt azt értem, nyugdíjam a vállalkozásaim miatt millió fölött van.Ezek mellé aktívan részt veszek még kettő cég irányításában.feleségem 10 éve eltávozott, azóta próbálkozok ismerkedni.1 évestől pár hónapos kapcsolatok voltak, de sajnos azt vettem észre mikor kiderült hogy átlag feletti életszínvonalon élek, a nők sokkal többet akartak követelni.Nekem pedig ez így már nem volt az igazi.

Kérem senki ne értse félre,nem olyan anyagias nőket kerestem, hanem mindegyik normál középkorú nő volt.

Akkor mégis ilyen idősen hogy ismerkedjek?

Vagy érdemes lenne eltitkolni hogy élek?


2022. febr. 13. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
30 alatti nők. Szólsz hozzájuk és csak dugni akarnak. 59 vagyok és rámhajtanak. Nem érdekli őket a pénz. 40-es nők iszonyat számítósak. 50 esek szárazak mint a sivatag
2022. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

11

Köszönöm a megerősítést hölgyeim. Erről írtam.

2022. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%

20 ev koruli indonez csajokkal.



37F incel

2022. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok bejött-e? Két hét múlva kérdezek valami hasonlót.
2022. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!