Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mik az elvárásaitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mik az elvárásaitok, ha egy fiú szeretne ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Mar többször le lett irva!

- Légy hatarozott, magabiztos,

- Ne legyen gyereked, de akarj gyereket.

- Légy csaladcentrikus

- Megbízható

- Hűseges.

- Állj ki mellettem, akár anyáddal szemben is

- Tudj bocsanatot kérni.

- Ne csak azért akarj velek lenni, mert nincs jobb

- Legyen lakasod/élj egyedül és/vagy legyen megtakaritásod.

- Legyen jogsid, autód.

- Legyen egy normális allásod normális fizetessel

- Végezetül: ne legyel incel

2022. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Konkrét nincsen. Befogadó vagyok egy bizonyos fokig, de a red flagekre harapok. Nem előzetes feltételeknek kell megfelelni, vagy pipálgatni, hanem mondjuk ne csodálkozz, ha úgy jössz randira, hogy az elvonási tüneteid miatt remegnek a kezeid, vagy nem úgy nézel ki, mint a fotókon (ha nem személyesen ismerjük egymást előtte), hogy otthagylak/nem lesz következő.
2022. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
#2: Azert biztos vannak ott elozetes feltetelek is, csak nem mindegy, hogy egy Nemeth Szilardrol vagy Henry Cavillrol van szo.
2022. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

#3:


Neked eszedbe jutna előzővel ismerkedni?😀 Nekem valahogy nem ugrott be, nem ilyenek között keresgélek.😅

2022. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

#5: Nyilvan nem, de nem esne nehezemre megfogalmazni, hogy mik az elvarasaim.


Te azt allitod, hogy nem elozetes felteteleknek kell megfelelnie nalad a masiknak, en meg azt feltetezelem, hogy kozel sem vagy annyira tolerans, mint amilyennek be akarod allitani magadat, mert az emlitett red flageken kivul van meg egy csomo iratlan feltetel, amin eltaknyolhat barmilyen szerencsetlen akinek tetszel.


Az elso osszedobott egy listat, a te valaszod meg inkabb ilyen nesze semmi fogd meg jol tipusu valasznak tunik, hogy gyujtogesd a kis pontjaidat.

2022. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
4-est akartam tagelni, igy olyan mintha magamnak celoztam volna 🤦‍♂️
2022. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%

“Nem előzetes feltételeknek kell megfelelni, vagy pipálgatni, hanem mondjuk ne csodálkozz, ha úgy jössz randira, hogy az elvonási tüneteid miatt remegnek a kezeid, vagy nem úgy nézel ki, mint a fotókon (ha nem személyesen ismerjük egymást előtte), hogy otthagylak/nem lesz következő.”


Ezt írtam. Ez arra vonatkozik, hogy ne lepődjön meg, hogy otthagyom, ha a fotókon Henry Cavill van, ő pedig egy Németh Szilárd élőben. :D De ez sem jelenti azt, hogy mindenkinek megy az “igen”.

2022. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!