Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel lehet esélyem csinos vékony fiatal (20-30 éves) lányoknál? Érdemes próbálkozni esetleg utcán is ilyen nőknél?

Figyelt kérdés

- 168 cm 117 kg (macis)

- 37 éves vagyok

- 220 ezer nettó jövedelem

- örökölt Budapesti egy szobás garzin

- 21 éves skoda Fábia kocsim van

- kedves aranyos visszafogott

- nem iszom, dohányzom

- diplomás vagyok

- nem vagyok agresszív


2022. febr. 15. 16:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Felejtős
2022. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Próbálj fektetni egy kis figyelmet az alkatodra, nem is a kinézet miatt, hanem mert bárkivel is jönnél össze, nem akarna 15 év múlva kórházról kórházra szaladgálni veled szívproblémák okán.

Egyébként szerintem igen, van az a kis halmaza a kedves-aranyos lányoknak (igazából ebben a halmazban mindenféle alkatú és életkorú akad), akit ezek nem riasztanának el (maximum a súly dolog, az egészséged okán). De ezalatt ne a csini-menő csajszi kategóriát értsd.

2022. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

-Kövér vagy iszonyatosan.

-Öreg vagy a legeslegtöbb 20-25 éves nő szemében.

-Anyagilag talán még nem is állnál rosszul, ha a többi dolog (testalkat, kor, személyiség) másmilyen lenne.

-Kedves, aranyos, visszafogott egy nő legyen inkább. Egy férfinál ha ezek a legelső tulajdonságok, amikkel jellemezni tudja magát az nem túl vonzó.

-A nem vagy agresszív azzal egyenlő, hogy töketlen, félénk, tutyi-mutyi vagy? Kérdezem.

2022. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Noren1989 ***** válasza:

Dumàd van? Emberismeret, kommunikàciós kézség?


Esetleg haj?

2022. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A macis jelzőnél nálam már kiestél. Én adok a külsőmre, nagyon is odafigyelek az étkezésemre, mozgásra. Így azt gondolom, elvárhatom ugyanezt.
2022. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a magasság nem is (exem is ekkora volt kb) a súly baj. Sok.

Illetve én pályakezdő huszonévesként is többet keresek, mint te 37 évesen. Ha te ebből a pénzből elvagy, és nem zavar, ha a lány jobban keres, akkor ok.

Viszont se a kocsi, se a diploma nem érdekel. Nem plusz, de nem is minusz pont. Ellenben az elég fura, hogy kiemeled, nem vagy agresszív. Ez valami erény, vagy mi? Alapnak kellene lennie szerintem.

2022. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Őszinte és nyers leszek: törpe vagy és extrém elhízott, ráadásul csóró is. Esélytelen. Talán valami vidékről felköltöző leendő egyetemista csajt meg tudnál fogni, aki hasonló testi adotságokkal bír, de erre sem vennék mérget.
2022. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Felejtsd el gyorsan. Ugyanannyi idős vagyok mint te de sokkal magasabb és izmos valamint van pénzem is mégsincs túl sok nő ebből a korosztályból akinek tetszem.
2022. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Macis? Ez?


Mi jogon várod el egy nőtől, hogy a kedvedért legyen csinos és vékony ha te sem tudsz nyújtani egy emberi minimumot?


Amúgy ezt már kérdezted egyik nap, csak akkor még nem volt autó. xD

2022. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Azóta vett egy fiat twingót XD
2022. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!