Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 133 ezer ft mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 133 ezer ft mire elég manapság egy férfinak a társkeresés zegzugos világába?

Figyelt kérdés

Bruttó 200 ezer, ahogy sokan ismerik.

Mit lehet így kihozni az ismerkedésből?

Hogy lehet elérni hogy a kiszemelt hogy az alfa típusú pasit lássa egy ilyen férfiban?


2022. febr. 18. 23:24
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
96%
Elég lehet kenyérre, vízre.
2022. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem még vannak azért normális nők, akik nem azt nézik, hogy mennyit keresel. Bár ritka. Viszont olyan nő nem létezik, aki nem a külsőre megy. Tehát ha nem vagy jó pasi, akkor úgy se a pénzed fogja érdekelni. Hidd el, van olyan nő, aki ha jó pasi lennél, és mellé munkanélküli drogos barom lennél, még akkor is veled lenne. Persze ritkább az olyan, de előfordul.
2022. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Az alfa típusút biztos nem fogja látni a nő, főleg aki anyagias. Szerintem önfejlesztéssel és jobban fizető munkával tudod ezt elérni. Sajnos nekem pl az albérletem ennyibe kerül rezsivel, pedig csak egy 1 szobás kis garzon. Sajnos ennyi pénzből nem lehet megélni, még alacsony színvonalon sem. Én is keveset keresek, de azért több a nettóm is több a te bruttódnál. Még így sem élhetek nagylábon, nehezen fér bele egy éttermezés vagy kirándulás . Ezek nélkül meg egy kapcsolat ellaposodik.
2022. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Aki postásként dolgozik, ők se keresnek sokkal jobban. Még is van legtöbbnek családja, felesége. Sőt, egy postáshoz képest félig meddig jól is keresel. Mert én kb 100k-t kaptam kézhez anno. Idővel, némi képzéssel 160k is lehetett volna. De nem jött be, hogy annyi mindenre kellett figyelni egyszerre, lassú is voltam, és sajnos ha esik, ha fagy, akkor is menni kell. Még a hideg nem is lenne vészes, de esőbe nagyon szar dolgozni, főleg mikor aláírós levél van.
2022. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

3-as, ha Bp-n laksz, akkor igen, nem lehet ki jönni ennyi pénzből, mikor 120k min egy albérlet. De vidéken azért vannak 30-40k körül albérletek.

Mondjuk nekem ezzel nem lenne gondom, én családi házunkban élek. Anyum meghalt 12 éve, 3-an örököltük a házat. De csak én vagyok itt, két idősebb bátyám más fele lakik. Ha lenne munkám, akkor 100k-ból is simán fent tartanám, mert nem kellene albérletet fizetnem.

2022. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
En szép nő vagyok és kifejezetten átlagos körülmények között elő férfit keresek már, csak sajnos ők nem jönnek oda. Elegem van mán már a pénzes, pökhendi, bunkó majmokból. Szóval nekem átlag pasi kellene
2022. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmire.
2022. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

"ha Bp-n laksz, akkor igen, nem lehet ki jönni ennyi pénzből, mikor 120k min egy albérlet. De vidéken azért vannak 30-40k körül albérletek."


Valami kisvárosban maximum barátom. Nyugat-Magyarországon is eszméletlenül felmentek az árak, 80-120 ezer között vannak.


Az ország keleti felénél már a munkalehetőségek is erősen problémásak.

2022. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Ebből a pénzből randizni sem tudsz

Hogyan fogod kifizetni a randikat? Szerintem ne ismerkedni akark. Előbb ezt tedd rendbe

..ez élni sem elég. A havi bevásárlásom 3x ennyi. Úristem...

2022. febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Először a megélhetésen gondolkozz, az szerintem fontosabb, mint az ismerkedés ebben az esetben. Jézus, 133-ból egyáltalán tudsz enni hó végén? :/
2022. febr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!