Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 133 ezer ft mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 133 ezer ft mire elég manapság egy férfinak a társkeresés zegzugos világába?

Figyelt kérdés

Bruttó 200 ezer, ahogy sokan ismerik.

Mit lehet így kihozni az ismerkedésből?

Hogy lehet elérni hogy a kiszemelt hogy az alfa típusú pasit lássa egy ilyen férfiban?


2022. febr. 18. 23:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Én túlélni szeretnék ennyi pénzből, nem randizni.😂😂😂
2022. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
havi 133 ezerrel bőven lenne fejfájásom, de nem a társkeresés miatt...
2022. febr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Úgy élni felnőtt embernek, hogy ennyi esze legyen...

Azért keresel ennyit, mert buta vagy és lusta, különben lenne lehetőséged jobbra. Akár külföldön is. Oda is kell tudás és szorgalom.

Eszed annyi van, hogy ha áll a kuki, be kéne dugni valami meleg helyre, de a prosti a drága. Akkor irány a gyakori, ahol le kell pénzéheskurwázni a nőket, innentől biztos csak téged akarnak! Még ők fizetnek neked!

2022. febr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez amúgy most nem a munkanélkülieknek is járó minimum?



Vagy nem tudom, mire adhatnak ennyit.


Egy diákmunkás is összetarhál ennél többet egy moziban is.

2022. febr. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

A legfőbb kérdés, hogy milyen idős vagy. Ha 30+, akkor az baj. Akkorra azért már elvárás némi egzisztencia, kicsit jobb fizu a nők oldaláról.

“Sajnos” azt nézik a legtöbben hogy el tudod e tartani majd a családod. Ez lehet szexista, de mikor a nő gyesen van, neked kell őket “eltartani”, megteremteni nekik a normális életkörülményeket. Én mikor ennyit kerestem, csináltam mellette mást is, ami kiegészítette a fizum. Mondjuk most is vállakozom a főállás mellett, pedig a főállásom is bőven 400+.

Azt kell mondjam, hogy még így sem engedhetek meg magamnak mindent.

Van pár vélemény, miszerint a normál élethez ma már 600+ fizu kell. Akkor tudsz házat/kocsit/családot fenntartani+nyaralni mondjuk a tengeren.

2022. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Basszus, nem 200 a minimum?? Ez kb a rezsire elég, meg a mai árak mellett kenyérre és olcsó margarinra.

Először is keress egy teljes állású munkát, és ne a nők, hanem magad miatt. Utána randizz.

Ez valóban manapság még falun is kevés, ha csak nem termelsz meg magadnak sokmindent. De akkor meg nem lennél itt.

2022. febr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%

#15:


Nem tudom, szabolcsi-e a kérdező, de basszus, már az én ismerősi köröm is jobban feltalálja magát… (21 vagyok) Nemcsak akik egyetemre/okj-re járunk, hanem akik egy gyárban is vannak.


Azért egy bizonyos kor felett ilyen szinten maradni is művészet - hacsak nem hátrányos helyzetű/szegregátumi vagy.

2022. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

#15:

A szolgáltatók részéről nagyobb az elvárás: víz, villany, fűtés, mobil, internet, és akkor még nem ettél semmit és nem vettél ruhát.

Ez a pénz a normális életvitelhez kevés. Egy putriban, komfort nélkül, egy hajszállal a hajléktalanság felett. Vagy a szülők nyakán élősködve. Más verzió nincs ennyi pénzből.

Azért meg elnézést kérek a teljes női nem nevében, hogy mi esünk teherbe és mi szülünk.

Viszont azért nem vagyok hajlandó bocsánatot kérni senkitől, hogy megnézem, hogy kinek szülök, és milyen apa lesz.

2022. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez a 133ezer a rezsim,kaján meg max 1 tank benzin.

Hogy tudsz ennyiből megélni?

Miért éred be ennyivel?

2022. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
Minimálbères pasiknak is lehet nője.
2022. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!