Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán az életemnek?

Figyelt kérdés
Ma van a 26. születésnapom és még mindig egy nyomorult szűz férfi vagyok. Nem hogy szűz, de még a kezét se foghattam meg egy lánynak sem férfiként, csók... na erről meg álmodni sem merek. A beszédhangom, a nyomorult testalkatom tönkretett mindent. Olyannyira nyomaszt a helyet, hogy már közeledek a harminchoz és semmi, hogy megfordult a fejemben, van-e értelme ennek az életnek így. Sose éreztem, hogy egyáltalán szemezne velem egy lány vagy úgy közeledne hozzám, hogy abban valami több is lenne. Nem tekintenek rám férfiként egyáltalán. Látok más fiúkat és amikor belegondolok, hogy ha én is így néznék ki, ilyen hangom lenne, semmi önbizalomhiány nem uralkodna rajtam. Amikor neten ismerkedek, a chatelés megy, de miután küldök hangüzit vagy videochatelünk, mindig látom a lányok arcán a kiábrándultságot... általában hamar véget is ér a beszélgetésünk.

2022. febr. 20. 14:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
43%
Jól értem, azért vagy depressziós, mert nem basztál? Cool story bro
2022. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Ja igen, mert egy férfi ezt ne élje meg szarul, az intimitás teljes hiányát. Oké.
2022. febr. 20. 14:16
 3/46 anonim ***** válasza:
71%
A hangodról nem tehetsz, de pl próbáld fejleszteni magad. Egy kis önbizalom jót fog tenni. Találj új dolgokat, amiben jó vagy. Pl én se vagyok nagy ismerkedős, de túracsoportokon belül jót lehet dumálni bárkivel.
2022. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
36%

Egy barátom ,23 évesen ugyanígy érzett. Torz testűnek, idétlennek tartotta magát,pedig jó lelkű, jóképű volt.

De nem hitte el,ha mondták neki.


Egy nap fordult a kocka, most 26 éves és két év alatt az 5. barátnője van, ő cserélgette le mindet, és a csajok kiborultak ettől. Mind oda van érte...

Nálad is jön egy ilyen pont, amikor fordul a kocka,hidd el !

2022. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
90%
1 dolgot megtanultam az élettől: semmi sem tart örökké. A rossz helyzetek sem.
2022. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%

Életednek csak akkor van értelme, ha már szexeltél? Ha csak ennyi hiányzik, rengeteg prosti bevállal és probléma megoldva, nem?


Miért nem tudsz apróbb dolgoknak örülni? Milyen társasági életet élsz? Mi a helyzet a munkahelyeddel? Mit csinálsz szabadidődben?


Az életedért te felelsz, ha nem akarsz tenni valamiért csak irigykedsz, másoknak milyen könnyen megy (miközben semmit se tudsz róluk), sose leszel boldog.

2022. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a marhaságot, hogy másoknak nehezen megy. A többségnek könnyen megy, nálam pedig rohadtul nem arról van szó, hogy szégyellem magam a lányok előtt. Egyszerűen úgy nézek ki, olyan a hangom mint egy herélt szarnak.
2022. febr. 20. 14:34
 8/46 anonim ***** válasza:
55%
Általában annak nincs párkapcsolata, aki az emberi kapcsolataiban is szar. Kezdd azzal, hogy megtanulsz barátokat szerezni és nem csak dugásból mész emberek közelébe
2022. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem...magaddal kellene kezdened végre valamit. El kellene gondolkodni azon, hogy mi a gond ugyebár, te tudod, hogy a küllemed a probléma, meg a hangod. Az elsőben tudok segíteni, futás az edzőterembe. Minden rondafejű pasi, akinek izmai vannak pillanatok alatt becsajozik, s ne mond hogy jaj te ezt nem tudnád elérni. A legropibb srác is képes rá, ha te pedig nem vagy képes ennyit tenni magadért az azt jelenti, hogy nem akarsz eléggé csajozni, csak sajnáltatni magadat, ami amúgy elég gyakori. A hangod..nos azon segíteni nem lehet, de hallottam én olyan hangú pasikat jó ég, hogy besírtam, de jól néztek ki s találtak maguknak nőt, nem is akármilyet. Ne hisztizz, hanem legyél férfi, menj edzeni, (igaz sok idő, de inkább egy év izmosítás, mint az örök szüzesség szerintem) aztán meg legyél kicsit férfi legalább.
2022. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Na akkor aki kíváncsi a genetikai hulladék hangomra az írhat.
2022. febr. 20. 17:32
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!