Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az emberek “valamennyire”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek “valamennyire” tetszik valaki, de abszolut nem erez szerelmet vagy vagyik ra, akkor erdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
Mar voltam szerelmes nehany alkalommal, de sosem jott ossze (talan egyik se volt alapbol eselytelen, de egyszer sem volt egyszeru), csokig jutottam csak mindket esetnel, viszont mar nem tudom, meddig varhatok ezekre az igazi szerelmekre - a felelmem, hogy osszejovok olyannal, akivel tetszunk egymasnak, de ha jon a valodi langolas, le kell lepnem. 30/F

2022. febr. 20. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél ez nem működik, szerintem ne így kezdj bele. Ha tetszik és van csók, akkor vágj bele. Van akinek több idő kell a szerelemhez. Nekem volt olyan, hogy 3 év múlva mondta, hogy szeret. És tényleg szeretett.
2022. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Minek jönnél össze bárkivel is, ha nincsenek érzelmeid iránta? Ezzel csak becsapod a másikat. Inkább várj a szerelemre, megéri.
2022. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sz.r lehet neked, hogy nem tudod megélni az érzelmeid szabadon
2022. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Később is kialakulhat, nem feltétlen kell szerelmes legyél, lehet még jobban is jársz, ha összejöttök, aztán megkedveled idővel, ezért nem ég ki a kapcsolat hamar.
2022. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatom ilyen volt. Tapasztalatom szerint nem érdemes.😂😂
2022. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokert! Esszel teljesen masokat valasztanek mint “szivvel” tennem, de nem erzem olyan jol magam azzal (kezdetben), akit esszel tartanek jonak (ertekrend es eletstilus), aki meg tenyleg langra tudja gyujtani itt bent azt a valamit, ami miatt orokre el tudnam magam kotelezni mellette, az meg ritka :(
2022. febr. 20. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló dilemmában lennék

Denem igazán dilemmázok, mert régen döntöttem: vagy szerelem, de minimum érezhető rendes vonzalom mellett találok párra, vagy soha senkim nem lesz az életben

Jelenleg nagyon úgy fest hogy utóbbi, de nem tudom bánni.

Nem látom értelmét az előbbinek, pedig volna rá lehetőségem.

Szóval ezt neked kell eldöntened kérdező, ne mástól várd a választ

2022. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Szerintem pedig pont egy erdekes tema, ami nem olyan kibeszelt (szerintem). Azt gondoltam, nem lesznek ilyen erto valaszok, de nagyon orulok nekik. Bizonyos ertelemben hasznosnak is itelem oket, szoval kivancsi vagyok. Egyik oldalon ott van a “biologiai” szerepunk, hogy adjuk tovabb a geneket (persze, viccesen meg lehet jegyezni, hogy azert ez nem mindenkitol egy nagy adomany), raadasul elvileg tarsas es jo esetben monogam lenyek vagyunk, akik kivanjak a kellemes parkapcsolatot. De ott van az a teljesen irracionalis, emeszto szerelem, ami a nagyon keves “csodak” koze tartozik, foleg, ha beteljesul. Annyi a szerencse, hogy szelidul, mulik is. Borzaszto…
2022. febr. 21. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs szükség feltétlenül egy lángoló szerelemre.

Jó ha az van, de akár egy kisebb vonzalom is elég lehet, hogy értelmes párkapcsolatba lépjen az ember. De sokszor ez a hangyányi vonzalom, ez a kis szerelem sincs meg, sokszor még a szexuális vonzalom sem. Úgy meg kár az egészért, nem éri meg.

De a lényeg hogy nem kell mindjárt egy durva szerelemre gondolni mint feltétel, ami annyira kell lángoljon hogy égessen. Nem!

Csak egy kis vonzalom kéne, kölcsönösen mindenképpen. Na ez a képtelenség sokaknak

2022. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!