Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az idősebb korosztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb korosztálynak tetszem vagy annak,aki korban hozzám illik,de kicsit züllött?

Figyelt kérdés

Átlagos, sportos vagyok. Aspergeres és egyéb problémával, de nem vagyok igénytelen. Szeretek viccelődni,de egészségesen élek, edzek, túrázok, sétálok.

Idősebb korosztály 50-52 éves.

Volt olyan ,aki fiatalabb volt ,de kivehető protkós és kövér. A fognosatlanság az egyik ellensége..

Miert nem találok normálisabbakat? 32 éves vagyok.


2022. febr. 20. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Én azért tetszem az idősebb korosztálynak, mert csúnya vagyok, de kedves. A fiatalabb korosztály inkább csak a külsőt nézi. Nálad nem tudom miért ez a szitu. Mondjuk én szerencsés vagyok, mert alapból az idősebbekhez vonzódom.
2022. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Én is mindig az idősebbeknek tetszettem, pedig én se vagyok ronda. Kedves se vagyok. 20 évesen is a 35-50esek nyomultak rám.. Rohadt idegesítő, hogy a vén sz4rokat vonzom. Lazán oda jönnek hozzám..étteremben is. Volt akit elküldtem öregek otthonába. Tiszta szégyen. Nem tudom miért ilyen pofátlanok. Miből gondolják, hogy pont egy kopaszodó, ősz, szottyadt vén trottyra vágyok. Nincs pelenka fétisem.

Arra gondoltam hogy biztosan a kisugárzásommal van valami. Szép arcom van, és ez megtévesztő. Kedves,aranyos,csendes nőnek gondolnak általában.

Neten szerencsére fiatalok is írnak.

2022. febr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!