Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az érettebb nők sokkal jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érettebb nők sokkal jobban felkeltik az érdeklődésem, van esély kapcsolatra ebben a korosztályban?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy valahogy nekem sokkal vonzóbb, sokkal inkább megmozgat valamit

egy érettebb (40-60) éves nő, mint egy fiatal csajszi.

30 éves kor alatt van bármi esély egy hasonló korosztályú nővel ismerkedést kezdeményezni, vagy nem fog komolyan venni?



2022. febr. 27. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Simán. Sokan szeretik a durrbelebummbele gyerekeket. De ezt tapasztalatból mondom férfiként. Úgy tapasztalat, hogy vannak ilyen ismerőseim. Én a saját korosztályomat szeretem.
2022. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 40-60 nagyon nem egy korosztály. Mi és az anyáink (ők még korán szültek).

Mi, legalábbis a városiak, hosszú hajú, nem anyukás kinézetű csajos csajok vagyunk még, nem nagymamák.

41N (63 éves anyával, 30 éves pasival)

2022. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Jó, de elvileg lehetnél nagymama. És tök mindegy hány korosztály, a kérdező 40-60 közöttiekre gondol.


Kérdező, 30 alatt nem hinném, hogy van esélyed, max. kalandra. Harminc egy-két évesen a 40 körüli nőkkel már van esélyed tartós kapcsolatra is.

A legtöbb nő -5 évig mondja azt, hogy nagyjából egyidősek a párjukkal, -10 évig még azért sokaknak belefér, több már jóval ritkábban.

2022. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 ja. Ha meg kerekeim és áramszedőim is lennének, akkor lehetnék villamos is.

A 40 és a 60 akkor sem egy korosztály (férfiban sem, mielőtt jönnének a feminácizók).

2022. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De nem mindegy, hány korosztály? A kérdezőt ez érdekli.


AMúgy meg igen, a korod miatt simán lehetnél nagymama.

2022. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát 5öske, oké. Ha valakinek a 40 és a 60 éves ember ugyanaz, nekem nyolc. Hogy egy fiatal nővel, vagy egy nagyival akar lenni, és neki az ugyanaz, az az ő dolga.

Nekem még csak tízéves lesz a gyerekem, szóval nem leszek nagyi egyhamar, de van olyan velem egyidős barátnőm akinek húszéves fia van, de még nem szándékozik nagymamává tenni őt :)

2022. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Véletlenül sem akartam itt sértődést, szóval akkor mondom úgy, hogy

az érettebb nők (40) - től, nagyikig (60).

Nem említettem, hogy a 40-eseket, a 60-asokhoz sorolom.

2022. febr. 27. 21:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolom egy italra való meghívás, vagy utcán való megszólítás itt már kevés lesz.
2022. febr. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!