Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sikerem 25 felett?

Figyelt kérdés
Eddig nem sok dolog jött össze a lányoknál. Komoly kapcsolatom még sosem volt. 25ig örültem volna ha összejött volna legalább egy kapcsolat, de nem így lett. Kicsit feladtam az egészet. Létezik hogy valakinek ennyire későn "jön el az ideje"?
2022. márc. 10. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nem hinném. Én is pont 25 vagyok, nekem randim sem volt még soha, se csók, se szex, se barátnő. Nem nagyon hiszem hogy lenne bármi esélyem, maximum a prosti maradt, lehet az is lesz belőle.
2022. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
31 évesen csókolóztam először. :)
2022. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, pontosabban minimális.
2022. márc. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit megvagy késve talán de ettol fuggetlen még talahatsz párt szerintem
2022. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd még ki minden nap, ahelyett, hogy tennél érte. Szánalmas.
2022. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Diéta és sport. 30 éves korodra még valtoztatsz annyit hogy elfogadjon valaki.
2022. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!