Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek fog meg keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog meg keresni ez a srac tinderrol?

Figyelt kérdés
A lenyeg h mar nagyon regota beszeljuk hogy talalkozunk, de mindketten eleg elfoglaltak voltunk es nem jott ossze. Aztan sokaig nem irt, es gondoltam hogy hat jo akkor ghostolt engem. Aztan hetek utan irt hogy most hazament de ha visszajon a varosba akkor talalkozzunk, sot ha raerek akkor visszajon par napra. Ez egy hete volt, ezen a heten egyikunknek se volt ideje. A lenyeg hogy lattam hogy torolte a profiljat (ami nem baj amugy mert mar reg mashol beszelunk).. Sztetek lehet hogy talalt valami masik csajt es ezert torolte magat?

2022. márc. 12. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Őőőő... Kérdezd meg tőle?
2022. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Csak nem külföldre ment haza?
2022. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem :D
2022. márc. 12. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szetintem hagyjad! Ha mindketten elgoglaltak vagytok, úgyse menne. Legalább az egyik félnek nem szabadna ennyire elfoglaltnak lennie.


Honnan tudod biztosra, hogy törölte a profilt?


Lehet azért sem írt sokáig, mert elkezdett mással ismerkedni, csak aztán mégse jött össze az se. Lehet, most megint ez van.

2022. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem előjegyez téged majd valami időpontra, szal ha kósza szex a célod akkor jók az esélyek. Akikért a lányok csápolnak így a tinderen azoknak komoly szervezés a kivel mikor hol milyen pózban... de ennyi
2022. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan, en se akarok tole komolyat, ezt meg az elejen lebeszeltuk h mind2en csak szxelni akarunk. De valamiert akkor is idegesit amit csinal :D valamint nem ertem miert torolte magat tinderrol
2022. márc. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!