Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves szűzként jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűzként jobb ha feladom inkább?

Figyelt kérdés

A próbálkozásaim kudarcba fulladtak, elment már a kedvem attól, hogy ezen kelljen stresszelni mindennap.

Jobb ha elfogadom, hogy sosem lesz senkim?

22/F



2022. márc. 14. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Dehogyis.

Ha stresszelsz rajta minden nap, az bizony érződik. Amikor nagyon akarunk kapcsolatot általában nem szokott összejönni.

Éld az életed, csináld, amit szeretsz és jön majd a társad. Ne aggódj, rengeteg időd van még.

2022. márc. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Regisztralj tarskeresore es probalkozz. En regen havonta mas lannyal randiztam, mind elutasitott de nem adtam fel, tovabb leptem es kerestem mast. Vegul akkor talaltam valakit mikor nem is szamitottam ra.

Egy ismerosom mondta hogy tarskereson ismerte meg a parjat de elotte rengeteg novel randizott. Ritka ha minden ugy jon ossze ahogy elkepzeled.


22 evesen meg fiatal vagy, ha 30 lennel akkor azt mondanam hogy huzzal bele a csajozasba.

2022. márc. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 44 éves koromig szűz voltam. Úgy 41 körül kezdtem ráfeküdni a témára, akkor kezdtem rendszeresen ismerkedni. Addig valahogy mindig más érdekelt, és más volt a fontosabb. Nem mondom hogy könnyű volt ilyen idősen. De lett egy öt évig tartó számomra boldog kapcsolatom.

Soha nem késő.

53F

2022. márc. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel!
2022. márc. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

31F - de sosem érdekelt hogy szűz vagyok.

Most sem törekszem ellene.

2022. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Ha csak a szűzességed zavar, azon segíthetek.

25L

2022. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5. -.-)'

Kérlek, ne forgasd még jobban a kést benne.

Már így is eléggé szenved.

Miért élvezed ezt ?!

2022. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!