Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, ha átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha átlagos kinézetű, de igényes férfiként sem tartanak vonzónak a nők?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam élőben, kevés sikerrel, Tinderen is, ott még kevesebbel. Az volt a legkiábrándítóbb, de én nem tartom reálisnak ezt a helyzetet, reménytelennek vagy csúnyának se tartom magam, igaz, jóképűnek sem. Sportolok rendszeresen évek óta.


Mit tehetnék, hogy több esélyem legyen?


25/F



2022. márc. 19. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Azert bem jön össze a nő, mert

1, csak szexet akarsz

2, gyereked van

3, bekepzelt vsgy es fogyaszhatatlan a szemelyiseged.

Na melyik?

2022. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

#1: Valoszinuleg egyik sem, egyszeruen tenyleg ez a helyzet. Ez nem incelszoveg, nem gyk-s dolog, tenyleg egy csomo atlagos, de magara ado, normalis srac nem tunik fel senkinek es nem talalnak baratnot.


Kerdezo, valamivel probalj meg kitunni. Atlagtol eltero haj, ruhazat vagy barmi. A masik megoldas, hogy rengeteg emberrel ismerkedsz es a nagy szamok torvenye szerint talalsz valakit.

2022. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#meetoo. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Nincs instagram testem, de rendszeresen kondizok, ami élőben látszik is.
2022. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Találd ki, mi érdekel és a témában mélyülj el, keress lehetőséget, hogy másokkal kapcsolatba kerülj.

Van ismerősöm, aki menhelyeken segít, kutyát sétáltat, más paintballozik, van aki túrázik, erre van face-s csoport is, ahol idegenekhez lehet csatlakozni, vagy dobhatsz be saját túra ötletet, amihez társat keresel. Bármi jó, ahol a csoport aktív tagja tudsz lenni és sok embert megmozgat. Így barátokat is könnyebb keresni és valószínűbb, hogy találkozol olyan lánnyal, akivel kölcsönös az érdeklődés.

2022. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor 99%-ban az a baj, hogy túl jó nőkkel lennél csak hajlandó leállni. Bocsi, de nőként ez a tapasztalatom. Vannak kevésbé szép, átlagos, de szintén igényes nők, akikért a gyk-s incel agymenéssel ellentétben nem állnak sorba a férfiak. Attól, hogy adsz magadra, még nem várhatod el, hogy a top nők teged akarjanak.
2022. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a nőknek kell megfelelni, hanem A nőnek.
2022. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
5: Egyedül a genetikai deformitással rendelkező és a nagyon kövér nőkre nem mennek rá tömegesen a férfiak.
2022. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5, szerintem mindenkinek annál kell próbálkoznia, aki tetszik neki. Hiába lenne nő, aki örül a kérdezőnek, ha neki az illető nem tetszik, ha nem tudja megfogni.

A kérdezőnek azt kell elérnie, hogy a neki tetsző nőket tudja megfogni.

De, szerintem az, hogy túl jó nőknél próbálkozik valaki, az addig áll, amíg nem természetesen ismerkednek meg a felek. Ez az online illetve általában a direkt társkeresés betegsége.

Ha a való életben valahol megismered a másikat és vonz, akkor nem azon fogsz gondolkozni, hogy, ha a Tinderen jön szembe, merre húztad volna. Erre kéne szerintem ráfeküdnie mindenkinek, aki nehezen talál társat.

2022. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
#7 Nem rendelkezem genetikai deformitással és nem vagyok kövér, mégis kifejezetten unattraktívnak tartanak a férfiak. Van hasonló barátnőm, aki nem túl szép, de szerintem nem is csúnya, vékony, ápolt, és 25 évesen szűz, mert soha senki nem akart tőle semmit (pedig jelenleg csupa fiú csoporttársa van az egyetemen).
2022. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!