Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nincs valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nincs valami rendben manapság a társkereséssel?

Figyelt kérdés

Nehéz megfogalmazni de úgy érzem valahogy nagyon félre van csúszva a dolog.

Egyszerűen olyan érzésem van, hogy az egész nagyon felgyorsult és személytelen lett. Sajnos arról már le kellett mondanom, hogy olyan kapcsolatom legyen ahol előtte az adott lánnyal barátok voltunk.

Viszont így csak a külső alapján lehet eldönteni, hogy kivel próbálja meg az ember és hátha bejön pedig egy kapcsolatban pont nem ez a döntő.

Az is lehet, hogy csak én látom így.


2022. márc. 20. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Elcsuszott, de ezt akarta az emberek tobbsege. Ez ilyen.
2022. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Egy kapcsolatban pont hogy döntő, hogy vonzódsz-e a másikhoz. Ha már elsőre nincs kémia akkor nem érdemes próbálkozni. Mert a későbbi érzelmek nem igaziak és ha elmúlik a rózsaszín köd ugyanaz az ember fekszik majd melletted aki anno nem jött be egyáltalán.
2022. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam barátságból alakult ki szerelem, de sajnos nem volt kölcsönös, így még a barátságot is elvesztettem. :-( Úgyhogy örülj neki, hogy nem lesz ilyen áron kapcsolatod.


Amúgy nagyon a külsőségeké lett társkeresésben a főszerep.

2022. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 persze, hogy fontos a kémia de például én szebbnek látok egy lányt úgy ha már vannak iránta érzéseim. Nálam például a kinézet nem döntő csak tetszen nekem valamilyen szinten.
2022. márc. 20. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Pont ez a baj, hogy szebbnek látod. Aztán amikor eltelik pár év egyre kevésbé látod annak.. a folytatást meg mindenki tudja.
2022. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi baj a társkereséssel, jóképű barátaim rohadásig vannak nőkkel. Egyszerűen nők most még jobban válogatnak, mint régen és online platformoknak köszönhetően meg is kapják a legjobbakat. Tegyék is meg, ez így helyes.
2022. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Alapból az emberek önmagukkal sincsenek tisztában, pedig ez lenne az alap. Így ha ez nincs rendben, akkor minden társkeresési igyekezet is reménytelen.
2022. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3 az előző kapcsolatom pont ilyen volt és ugyan ez lett a vége.


#5 ezt embere válogatja, nem mindenki ugyanolyan.


#7 ezzel egyet értek. Ugyanakkor hiába van magával tisztában az ember ha a másik az önismeretben nem jár itt

2022. márc. 20. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!