Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan férfi akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi akit nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés

Mostanság azt vettem észre hogy a féefiak már az első találkozáson ágyba akarja vinni a nőket.(nem akarják megismerni a másikat)

Miért van ez? Tényleg csak az a fontos a férfiaknak?

Vagy nekem túl nagyok az elvárásaim?



2022. márc. 29. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Amely esetben mégsem, azt még a nők is lenyápicozzák, lelúzerezik sok esetben, aminek sok értelme van.
2022. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére nemcsak ilyen férfiak léteznek.
2022. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
létezik, engem pl. még a kocsik is érdekelnek
2022. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
nem csak ilyen férfiak vannak. nagyon sokan elöbb megakarják ismerni a nőt. persze ez pasi függő. de ezt egy pár mondatos beszélgetésből is le lehet szűrni. szerintem
2022. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%

elsősorban egy személy

másodikként nő

s csak utána partner valamiben


45/F

2022. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Ők nem kapcsfüggők nem érzelmi es nem anyagi támaszra vágynak. A motivácio a szex.

De a nőtől függ hogy tobbet is ki tud e belőle hozni akiért majd a csillagokat is lehozzák.

2022. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%

Folyt

Van is olyasmi mondás, hogy "az természetes, ha egy nő tetszik a férfinak, de azt, hogy tiszteljék is, azt már a nőnek kell kivívnia."

2022. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
És "csak azt lehet szeretni, akit tisztelni is tudsz"
2022. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
Leponzoznak nullára de ha nem lenne szex a világon, alig lenne ferfi a tarskereson.
2022. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem az a baj hogy van szex sőt

De miért kéne valami extrát eloadnom nőként hogy ne egy darab huskent tekintsenek rám hanem tiszteljenek? Mert nem nőtt pocsom?

Köszönöm ilyen férfiakkal sosem kezdtem Nem véletlenül

2022. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!