Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan férfi akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi akit nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés

Mostanság azt vettem észre hogy a féefiak már az első találkozáson ágyba akarja vinni a nőket.(nem akarják megismerni a másikat)

Miért van ez? Tényleg csak az a fontos a férfiaknak?

Vagy nekem túl nagyok az elvárásaim?



2022. márc. 29. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%

10# mert nem mindegyik nő nő.

Egy ferfi alapvetoen nem lat sebkiben nagybetus nőt,m amig az meg nem mutatja magárol azt hogy de ő az. Es pl nem f.szrol f.ra repked.

2022. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
Pláne amagamutogato nőkről sem fog lejonni az hogy na érte aztán megéri bármit.
2022. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Én🙂
2022. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan
2022. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokkal jobban érdekel egy nő személyisége, tudjunk együtt szórakozni beszélgetni és sok minden mást csinálni és csak utána gondolnék bármi ilyenre, ha nem szeretném le se tudnék/akarnék vele feküdni

22/F

2022. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Van, aki társat keres és van, aki csak kalandot, trófeákat, önigazolást. Egyébként nőben is van ilyen. Neked kell tudni kiszűrni. Aki nem szán időt a megismerésedre, azzal egyszerűen nem kell tovább beszélgetni. Egyébként tudom, hogy az a trendi, hogy gyorsan kell találkozni, hogy van-e kémia, mert különben minek is, de nekem pont az vált be, hogy ha egy férfi tud veled normálisan levelezni (nem csak chatelni mizukkal és szmájlikkal), érdeklődik felőled és önmagáról is hajlandó információkat megosztani és mondjuk egy-két hét múlva is még van közös témátok, azzal érdemes csak találkozni.
2022. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ha a nő érdekes személyiségre és okos, akkor inkább akarnám megismerni. Ha egy nőben csak a szexi testét látom és azon túl semmit, akkor nyilván azonnal csak a szex jut az eszembe. Nem tudom, hogy ez mennyire lehet igaz a kérdezőre de ez jutott az eszembe.
2022. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is 3x randiznál és fizetnél mindent egy nőnek ami kb 15-20 ft akkor te is haladni akarnál egy idő után. Gondolj bele mennyi pénz megy el rátok amíg keressük a megfelelőt.
2022. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, a beszámolód szerint téged nem férfiak környékeznek meg. A kanmajmokat egyszerűen ignoráld, aztán majd lesz férfi is. Azért tűnik úgy, mintha férfiak nem lennének a láthatáron, mert a kanok tolakodóbbak még akkor is, ha kontraproduktív amit csinálnak.
2022. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

Tele van veluk a friendzone....



37F incel

2022. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!