Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Krónikus szűz/szingli pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krónikus szűz/szingli pasik! Ti is észrevettétek már, hogy igénytelenebbek lettetek mióta semmi esély barátnőre?

Figyelt kérdés

Régebben amikor még az egyetemre jártam, mindig szájvízzel elindulás előtt öblögettem (hátha egy csoda csók) meg nagyon figyeltem a hajamra, waxoltam meg a szakállamra is ügyeltem, hogy néz ki (pedig már akkor is esélytelen nyomi voltam, de a hit megvolt még bennem).


Most 30-hoz közeledve már az se érdekel sokszor, ha kihagyok egy nap fürdést (vagy ugyanazt a gatyát veszem fel), szobámat sok-sok hónapig nem takarítom (max anyám néha) és közösségbe eljárni sincs kedvem hanem inkább itthon netezek és focit nézek mert úgyse lenne esélyem a csajoknál hiába próbálnék szocializálódni. Hajamat már vagy 2 éve nem waxolom, szájvizet se használok (mégis mi a francnak), fogmosást is 2 perc alatt lerendezem, dezodort se használok már csak néha stiftet (mert az nem hideg) és az öltözködésem is már szedett vetett (bár ehhez van köze, hogy azóta még inkább fogytam és összementem, mostmár csak 168 vagyok és 52 kg).



2022. ápr. 9. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Engem sem érdekel már semmi, minek figyeljek magamra, ha egy csajt se érdeklem
Azért még próbálok odafigyelni magamra, de egyre elkeseredettebb vagyok a társkeresési harcban
Még jobban is odafigyelek magamra, mintha lenne barátnőm, nem érdekel, hogy nincs esélyem csajra
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Persze. En is szakadt poloban, meg felturt jogging gatyaban jarok mar. Jol van az ugy, nem irodista vagyok :)



37F incel

2022. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
túl vagyok bőven a 30-on, de nem mások miatt vagyok igényes, kizárólag magam miatt. Én érezném rosszul magam, ha kimaradna a fürdés.
2022. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Én 25 éves koromig voltam egyedülálló minden értelemben, de végig igyekeztem vigyázni a megjelenésemre. Mondjuk én munka meg miegymás miatt nem tudtam ismerkedni. De könnyebb, ha nem hagyja el magát az ember, nem érdemes feladni.
2022. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Így van, de velem súlyosabb problémák is vannak, mint hogy gorombák velem a nők. Egyáltalán nem tudok beilleszkedni a társadalomba. Jelenleg lassú öngyilkosság folyamatában vagyok.
2022. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Na ne már...
2022. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
A magyar társadalom fele 30 felett ilyen, akár nő akár férfi, akár házasságban akár nem.
2022. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
4: és ezzel NAGYON nem vagy egyedül.
2022. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem igazán. Próbálok normálisan kinézni és a személyes higiéniámra ügyelni. Annyiban lettem "igénytelenebb", hogy bizonyos dolgokat már feladtam. Pl. rosszak a fogaim, de hiába csináltattam meg őket, ugyanúgy rosszak maradtak, költhettem akármennyit rá, széttörtek, darabokra hullottak. Szóval ezzel már nem foglalkozom. Lenne rá pénzem hogy megcsináltassam pl. most is az első fogamból le van törve egy darab és van egy gyökérkezelt hátsó fogaim amelyik másfél évvel a kezelés után egyszerűen kettétört és a külső fele szó szerint kiesett a helyéről. Szóval ezeket hagyom a pitsába már, ameddig nem fáj nem érdekel. Fölösleges szélmalomharc az egész.

Dezodort minden nap használok, met nem bírom elviselni, ha "szagom" van és ha már én is érzem akkor valószuínűleg mások nagyon fogják.

Normálisan öltözködöm, a magam egyszerű módján, póló-farmer-edzőcipő-baseball sapka (+pulóver/hoszú újjú póló és bőrkabát) és kész.

Borotválkozást nem erőltetem, régen figyeltem arra azért, hogy normálisan legyen levágva a szakállam, formára legyen igazítva, de mióta elkezdett két nagy foltban kifehéredni ezt is leszarom. Azóta csak nő ahogy nő, ha már nagyon idegesítő lesz akkor levágom.

A körmöm rendszeresen levágom mert idegesít ha kicsit is hosszú.

2022. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen..
2022. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
4# és 7# ez nem megoldás.
2022. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!