Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lett végre olyan szituációb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lett végre olyan szituációba kerültem egy férfivel akiről azt hittem kölcsönös a szimpátia és a vonzalom ami miatt elkezdhettünk volna beszélni egymással, de egyikünk sem lépett, akkor ez azt jelenti, hogy nincs egymással dolgunk?

Figyelt kérdés
Olyan nagyon régóta nézzük csak egymást, néha köszönünk, de úgy alkalmam nem. volt még vele beszélni, erre most lett volna és féltem. De ő sem szólított meg.
2022. ápr. 12. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Lássuk be, egy vadidegennel, akivel zavarban vagy, nem épp egyszerű lazán szóba elegyedni. Ez ilyen.
2022. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 12-14 körül tippellek!


Ha akarsz tőle valamit és nem ütközik törvénybe, akkor add a tudtára!

2022. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"féltem"... valószínűleg ő is.

Ez azt jelentené, hogy nincs dolgotok egymással? Nem. Ez azt jelenti, hogy mindketten féltek megszólalni.

2022. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha szeretnél tőle valamit, akkor talán ideje megmozdulni, és cselekedni, nem?

A FELNŐTT párkapcsolatok fórumon vagyunk.

2022. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind2en félénkek vagytok
2022. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ki ő néked?
2022. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!