Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "40 éves átlag férfi nem kap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"40 éves átlag férfi nem kap meg 20 éves nőt", miért a nem átlagos megkap?

Figyelt kérdés

Ilyen típusú (idősebb férfi, fiatal nő) párkapcsolata, szexkapcsolata kérdéseknél gyakran írják hogy "40 éves átlag férfi nem kap meg 20 éves nőt", mintha aki nem átlag az ezek szerint megkapja?


Ha gazdag akkor egyértelmű miért, és hogy milyen típusú nőket szóval ez a rész túl van tárgyalva.


De az nincs tisztázva hogy mit jelent a "nem átlagos 40 éves férfi?"



2022. ápr. 14. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki, sok pénze van, olyan személyisége amitől egyből elfolynak a lányok. Ezer különböző oka lehet miért jobb mint az átlag, és miért kap meg olyan lányokat, akiket még a saját korosztályuk sem.
2022. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát a golddiggereket biztos megkapja, de én azokra nem lennék büszke 🤷🏻‍♀️ Nekem nem kellene az átlagon felüli se, nincs apakomplexusom. Mert majd 50 évesen nem akarom a szüleim mellé még a 70 éves papát pluszba a nyakamba, csak azért mert az öreg kapuzárási pánikos és képtelen volt a korosztályából választani 👋
2022. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem átlagos = gazdag
2022. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kellene soha olyan, aki a szellemi szintje egy nála 20 évvel fiatalabbnál tart. Tudom, hogy ezzel magamat is degradálom, de bocsássa meg mindneki, hogy 20 év múlva nem akarok itt tartani még akkor sem, ha úgy érzem, mindent megtettem azért, hogy minél előrébb tartsak az életemben a lehetőségeimhez mérten...


Pénzzel lehet szexet venni, de őszintén szólva az sosem lesz olyan kielégítő, mint mikor ténylegesen azt érzed, hogy vágynak rád és tőled indulnak be és megőrjíted a másikat. Ezt az érzést csak azok a férfiak tudják átélni, akik olyan partnert választanak, aki a fizikai megjelenésükhöz és/vagy az emberi oldalukhoz is vonzódik. Persze, pénzért sok ember képes sokmindenre. De azt nem tudod megvásárolni, sem kizsarolni, hogy valaki tőled távol, a hétköznapi dolgai intézése közben attól nedvesedjen be, hogy véletlenül beugrik egy kép vagy fantázia neki rólatok, ahogy letepered. Ezt az érzést nem lehet kifizetni, pedig szerintem ez teszi tökéletessé a szexet.

2022. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

4. De ez a "szellemi szint" amiről beszélsz folyamatosan emelkedik a korral? Egy 60 éves is magasabb szellemi szinten van egy 40 évesnél? És egy 80 éves is egy 60 évesnél?


Én meg azt látom a legtöbb ember már kb. semmit nem változik 25 éves kora után, max. csak nagyon hosszú távon picit folyamatosan épülünk le

2022. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Fiatal lányok sem szèpek ám mind, egy csúnyább csajt simán megkaphat egy átlagos 40-es is.
2022. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 éves vagyok, max 10 évvel fiatalabb nővel lennék. Akik ettől fiatalabbak, azokkal nem vagyok egy szinten, más az életstílusuk, gondolkodásmódjuk. Egy 20 évvel fiatalabb majdnem a lányom lehetne, mit kezdjek vele? Max 1-2 szex, de kapcsolatra semmiképpen sem.
2022. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

# 7


a párkapcsolatok átlag időtartama: 18 hónap


:D

2022. ápr. 15. 10:44
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy 40 éves férfi ne akarjon fiatal pipit. Akkor se ha milliomos .
2022. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
9. Na szép már diktatúrát vezetnél be. Mi van azzal, hogy két felnőtt azt csinál, amit akar? Mi van azzal, hogy vannak fiatal nők is, akik idősebb férfit akarnak? Úgy van szarj csak mindenki más fejére, csak hogy olyan világ lehessen, amilyet te szeretnél. Vezess akkor be diktatúrát.
2022. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!